14 Svobodné Heřmanice 23 4 3 16 26:80 15

Sestava Slavkova: Hoblík - Rohovský - Tichý, Kvarčák, Slavík - Najser, Kubín, Grajciar, Vícha - Cahel (46´ Grigoriadis), Ulrich

Branky Slavkova: Kubín 3x, Cahel 2x, Grajciar, Muroň

Slavkov - Radkov 6:2

03.06.2017 17:00

Slavkov - Radkov 6:2 (2:1)

Sestava Slavkova: Gavenda - Kapitán - Grigoriadis (46´ Kovalčík), Slavík, Tichý - Pavelek (46´ Rubý), Borunský, Kubín, Javorský - Cahel (60´ Najser), Ulrich (Muroň)

Slavkov začal utkání útočně, ale dlouho si nevěděl rady s organizovanou obranou hostí. Paradoxně se do vedení dostali hosté. Stančík překvapil rychlým brejkem a přesným zakončením. 0:1. Do poločasu však Slavkov stačil výsledek otočit. Nejprve se prosadil střelou Borunský 1:1. V 43´ hostující obránce odvrátil nepochopitelně centr rukou a s následnou penaltou si s přehledem poradil Grigoriadis. 2:1.

Druhý poločas již byla hra mnohem otevřenější, což vyhovovalo převážně Slavkovu.V 58´ pěknou kombinační akci zakončil do prázdné branky Kubín 3:1.

V 65´ přehodil gólmana hostů z 40 metrů Najser 4:1. V 70´ se hostům podařilo snížit podobným způsobem, když Gavendu přehodil hostující Prda. 4:2. Definitivu za výsledkem však udělali Kubín s Borunským , když si oba připsali po jednom gólu. Slavkov tak s přehledem dokráčel k výhře.

Palhanec - Slavkov 10:2

27.05.2017 17:00

Palhanec - Slavkov 10:2 (6:0)

Sestava Slavkova: Ulrich - Mičker, Grigoriadis, Slavík, Muroň, Pavelek, Javorský, Cahel (od 60´ Kubín, Borunský)

Slavkovské béčko se tentokrát nesešlo a už do poločasu to byl debakl. Utkání však nevzdali a dohráli jej dokonce. Odměnou jim byl příjezd Kubína a Borunského. Borunský dokázal korigovat svými dvěma góly skóre.