Deštné - Slavkov 0:7

13.08.2016 15:00

Deštné - Slavkov 0:7 (0:3)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán - Mýlek (46´ Kvarčák), Ruso, Marek - Lhotský, Javorský, Grajciar, Baláž - Gavenda, Pavelek (46´ Muroň)

Slavkov od začátku utkání soupeře jednoznačně převyšoval. V 9´ minutě centroval Lhotský a míč po hlavičce Gavendy poprvé skončil v síti. 0:1. O tři minuty později využil zmatků v domácí obraně opět Gavenda a hosté již vedli o dva góly. Ve 24´ uvolnil Grajciar Baláže a ten prvním dotykem přehodil domácího brankáře 0:3. Poté Slavkov trochu zvolnil , ale i tak si vypracoval několik šancí. Ty však postupně Pavelek, Lhotský a Gavenda zahodili.

V druhém poločase se skvěle uvedl Kvarčák, který po minutě na hřišti si naskočil na roh a zvýšil na 0:4. V 60´ Grajciar uvolnil Gavendu a ten sám před brankářem dokonal hattrick. 0:5. V 75´ chyboval domácí obránce a Grajciar samostatný nájezd s přehledem proměnil 0:6. Závěrečnou tečku za výsledkem udělal Kvarčák, který se prosadil po závaru při rohu. 0:7.