Krásné Loučky - Slavkov 1:0

12.08.2017 17:00

Krásné Loučky - Slavkov 1:0 (1:0)

Sestava Slavkova: Šupola - Hruška, Dietrich, Klement, Pechník - Schneider, Hendrych, Borunský, Gloga, Lazecký - Pristaš

Úvodní čtvrthodinka spíše nudila, když kromě ragbyového pokusu domácího Hudského fanoušci nic zajímavého neviděli. Velké pozdvižení tak nabídla až 18. minuta. Gólman Petr hrubě chyboval při rozehrávce, načež před vápnem likvidačně fauloval Pristaše a vyfasoval červenou kartu. Z následného trestňáku však Gloga mířil pouze do rukavic pozorného Furčaka. Ve 21. minutě však zažili hosté šok. Po zbytečném nedovoleném zákroku Schneidera se Ondra postavil k přímáku a nádherně vymetl šibenici – 1:0. Slavkov se samozřejmě v početní přesilovce snažil vyrovnat, jenže střely Schneidera anebo Borunského neměly potřebný efekt. Pět minut před přestávkou sice Borunský hezky uvolnil Pristaše, ale Furčak si opět věděl rady.

Hostující družina ovšem litovala hlavně situace ze 46. minuty. Klement vymyslel skvělý pas pro Glogu, ten okamžitě nabil Lazeckému, jenže slavkovský forvard z bezprostřední blízkosti nepochopitelně minul prázdnou kasu. O chvíli později se pověsil do vzduchu slavkovský zadák Pechník, ale jeho hlavička postrádala razanci. Krásné Loučky vylezly z defenzivní ulity v 70. minutě, Hudskému však rána vůbec nesedla. Trošku nebezpečněji vypadal pokus Šmída, jenže brankář Šupola balon s přehledem lapil. Gólovou pojistku pak odmítl rovněž střídající Fiurášek, který neprorazil hostující val. Závěrečný nápor Slavkova se naopak nekonal, takže body zůstaly na Bruntálsku.