Slavkov - Moravice 2:2

08.10.2016 15:00

Slavkov - Moravice 2:2 (1:1)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán - Ruso, Kvarčák, Klement (46´ Vícha) - Grigoriadis, Javorský (79´ Tichý), Kubín, Marek - Cahel (46´ Gavenda), Ulrich

Ve Slavkově se zrodilo překvapení , když Slavkovští hráči si nedokázali poradit s houževnatou hrou soupeře. Ve 20´ trefil po přihrávce Kubína chytrým přehozením padajícího brankáře Cahel 1:0, ale o šest minut později vyrovnal Kuča 1:1. V prvním poločase spálil ještě jednu 100% příležitost Cahel, který nezužitkoval ideální přihrávku Ulricha. Druhý poločas Slavkov skvěle začal, kdy dlouhý aut Ulricha odvrátili hosté na hranici velkého vápna a Grigoriadis propálil vše, co mu stálo v cestě. 2:1. Definitivně mohl zlomit odpor soupeře Kubín, po přihrávce Gavendy. Samostatný nájezd však ani nadvakrát neproměnil. Přišel tak zasloužený trest, když se z brejku prosadil "schválený černoch". Slavkov se sice snažil strhnout vítězství na svou stranu, ale kvalitu dnes na to neměl. Mužstva se tak rozešla po zasloužené remíze.