Sosnová - Slavkov 1:11

15.10.2016 15:00

Sosnová - Slavkov 1:11 (0:4)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán - Grigoriadis, Kvarčák, Mičker - Pavelek, Grajciar, Muroň - Gavenda, Ulrich

Slavkov nastoupil k utkání v 9 lidech, i tak hned od úvodu kraloval na hřišti. Ve uvolnil Gavenda Grajciara a ten střelou k tyči ze šestnácti metrů poslal Slavkov do vedení. 0:1. V vyslal dlouhý pas dopředu Kapitán, domácí obránce se nedohodl s brankářem a Gavenda měl jednoduchou úlohu dopravit míč do branky. 0:2. V 15 minutě doplnil tým Slavkova Ulrich a o chvíli později již připravil míč Muroňovi, kterého sestřelil brankář. Nařízenou penaltu Gavenda s přehledem proměnil. 0:3. Těsně před odchodem do kabin domácí špatně rozehráli a brejk Slavkova zakončil po kombinaci Ulricha s Grajciarem Pavelek. 0:4.

Hned v úvodu druhého poločasu hodil Ulrich dlouhý aut na rozběhnutého Gavendu, ten v souboji přetlačil obránce s brankářem a před dobíhajícím Muroňěm zývala prázdná branka 0:5. V 60´ odcentroval Kvarčák a Gavenda ze 16 metrů volejem málem rozthl síť 0:6. V 62´ propálil po závaru brankáře Ulrich. 0:7. Na 0:8 zvyšoval Pavelek , kterého uvolnil Grajciar. V této době utkání připomínalo hru kočky z myší, Slavkov ještě spoustu šancí nevyužíval. Grajciar trefil břevno branky a po obejíti brankáře nedokázal skórovat přes hráče na brankové čáře. (zkoušel mu dávat jesle) Gavenda trefil tyč, Grigoriadis trefil z pěti metrů hráče na brankové čáře. A když v 70´ Ulrich domácího brankáře dvakrát "vykoupal" a zavěsil 9 gól , tak to domácí brankář neunesl, zahodil rukavice a šel na pivo. Do brány si stoupnul hráč a za chvíli i on vytahoval míč ze sítě poté co se prosadil individuálně Pavelek. 0:10. Poté si připravil svou jedinou radost domácí , když se za záda Nováka trefil střelou k tyči Kaštovský. 1:10. Definitivní tečku za utkáním udělal Muroň , který překvapil brankáře střelou z 25 metrů 1:11. Slavkov si tak v pohodovém utkaní krásně zastřílel a připsal tři body.