Vítkov - Slavkov 0:0

13.09.2017 09:57

Vítkov - Slavkov 0:0 (0:0)

Sestava Slavkova: Šupola – Pechník, Dietrich, Klement, Hruška - Gloga, Hendrych, Král, Schneider – Pristaš (60´ Borunský ), Lazecký

Fotbalisté Vítkova se ani v pátém soutěžním kole nedočkali vítězství, když proti Slavkovu vydřeli alespoň bod. Hosté rozjeli festival neproměněných šancí hned ve 2. minutě. Hendrych vyslal do sólového úniku Lazeckého, který místo kličky vsadil na razanci a ztroskotal na gólmanovi Richterovi. Domácí následně opláceli podobnou mincí, když si Černoch po chybě Krále vylámal zuby na brankáři Šupolovi. Poté už hrozili výhradně borci ze Slavkova. Nejprve načasoval Klement pěkný pas na Schneidera, jenže hostující záložník selhal. Vzápětí načechral Pechník balon na Lazeckého, který měl ovšem značně zamlžená mířidla. Ve 31. minutě si Gloga hrudí zpracoval centr Dietricha, ale ani on neodčaroval kouzlo vítkovské svatyně. Stejně pak dopadl i dalekonosný projektil z dílny Dietricha.

Hosté pálili slepými náboji i po přestávce. Spolehlivý Richter bezpečně lapil ránu Borunského, aby pak při trestňáku Schneidera děkoval dobře postavené tyčce. Štěstěna se od hostů odvrátila rovněž u rohu Schneidera, neboť Dietrich hlavičkoval do břevna. V 77. minutě fauloval Richter mimo šestnáctku, ale náladu si spravil téměř okamžitě, když bravurně vyškrábl přímák Schneidera ze šibenice. Domácí tak doklopýtali ke zlaté remíze.

Slavkov - Ludgeřovice 3:2

03.09.2017 16:30

Slavkov - Ludgeřovice 3:2 (1:0)

Sestava Slavkova: Machel – Pechník, Obludník (74´ Nevlud), Klement, Hruška (66´ Gloga) - Borunský, Hendrych (67´ Marek), Král, Lazecký, Schneider (83´ Pristaš) – Dietrich

Fotbal někdy nemá logiku, o čemž se ve Slavkově přesvědčily Ludgeřovice. Hosté sice měli většinu času navrch, jenže zpět odjížděli s prázdnou. Tým z Hlučínska se od začátku pustil do svého soupeře, ale pokusy Zoubka, Stepka anebo Martiníka nezasáhly cílené zařízení. Domácí se rozjížděli mnohem pomaleji. Až ve 22. minutě vydláždil Dietrich učebnicovou českou uličku pro Pechníka, který ovšem pálil pouze do rukavic pozorného gólmana Hájka. O pár vteřin později už Slavkovští slavili. Král s Lazeckým vyšachovali hostující defenzivu a Hendrych se zblízka nemýlil – 1:0. Ludgeřovice kontrovaly dvěma příležitostmi Němce, ale brankář Machel prostě zavřel krám.

Zkraje druhé půle se hosté hodně hněvali na rozhodčí a zcela oprávněně, protože po tečované střele Krále přehlédli jasný ofsajd Borunského a ten zužitkoval unfair výhodu – 2:0. Hosté to však nezabalili. Dělovku Fojtíka výtečně zneškodnil Machel a dorážka Havlíka letěla kousek vedle. V 56. minutě pak Klos zakroutil centr na úplně volného Němce a ten zdramatizoval utkání – 2:1. Ludgeřovice pokračovaly v náporu, který brzy přetavily ve vyrovnání. Po standardce Klose si slavkovští zadáci počínali velice nedůrazně a Havlík se štěstím překonal Machela – 2:2. Strážce domácí svatyně se potom pořádně zapotil i při šancích neúnavného Klose. Na opačné straně protáhli Hájka záložníci KrálBorunským. V závěru utkání se nikdo nechtěl smířit s bodem. A tak po akci hostů unikl z brejku Borunský, vnikl do šestnáctky. Hájek jeho střelu vytěsnil pouze k Lazeckému, který se stejně jako proti Bolaticím stal slavkovským hrdinou – 3:2.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Muži B

Slavkov - Štáblovice 10:4

02.09.2017 16:30

Slavkov - Štáblovice 10:4 (3:3)

Sestava Slavkova: Hoblík – Rohovský – Slavík, Kvarčák, Vícha  - Muroň, Grajciar (46´ Rychtář), Kubín, Pavelek (56´ Marek)  – Cahel (38´ Najser), Ulrich

Branky Slavkova: Ulrich 4x, Kvarčák 3x, Cahel, Najser, Kubín

Šlágr kola mezi nesmiřitelnými rivaly odstartoval lépe pro domácí. Již v úvodní minutě trestal zapadáčkem podél vyběhnuvšího gólmana chybnou rozehrávku hostů Ulrich - 1:0. Na nepříznivý stav reagovali hosté pohlednou akcí ze 7´, na jejímž konci zakončoval Častulík - 1:1.13´ příznivce Slavkova zmrazil Kunčík,  jenž vyučoval střelu z větší vzdálenosti - 1:2. O minutu později bylo opět vše jinak. Na nadýchaný centr za obranu si nejlépe naskočil Kubín - 2:2. Divoké utkání nadále pokračovalo od začátku v nastaveném tempu. Zlomovým momentem utkání se stala 23´. Po neproměněné tutové šanci Štáblovic a následného brejku Slavkova, musel předčasně pod sprchy za hraní rukou mimo vyznačené území, strážce hostující svatyně Kácal. I přes vedení z 31´, které domácím zařídil Cahel hlavičkou do protipohybu suplujícího brankáře Dobrotky, nebylo mužstvo ze Slavkova na hřišti tím lepším. V 34´  se podařilo Častulíkovi srovnat skóre na poločasový výsledek 3:3. O tom, že druhá půle bude pro fanoušky pořádným lákadlem, nebylo pochyb.

Druhá půle se však změnila v koncert Slavkova. Po vedoucím gólu Kvarčáka, ještě hosté dokázali vyrovnat. Kdy po chybě domácího gólmana vyrovnal Vícha. Od té doby však na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo.   Obzvlášť povedený den mělo duo Ulrich 4 góly a Kvarčák 3 góly. Zdecimovanému mužstvu Štáblovic, tak po bojovném výkonu z prvního poločasu, zbyly jenom oči pro pláč. Za druhý poločas si hosté mohli odvézt mnohem víc gólů než jen příděl 10:4.

Radkov - Slavkov 1:5

26.08.2017 15:00

Radkov - Slavkov 1:5 (1:2)

Sestava Slavkova: Hoblík – Cahel – Slavík, Kvarčák, Tichý (46´ Vícha)  - Muroň, Grajciar, Kubín, Najser (86´ Marek) – Ulrich, Pavelek

Branky Slavkova: Najser 2x, Kubín, Grajciar, Kvarčák

Slavkov - Moravice 7:1

19.08.2017 17:00

Slavkov - Moravice 7:1 (4:0)

Sestava Slavkova: Hoblík - Rohovský - Tichý, Kvarčák, Slavík - Najser, Kubín, Grajciar, Vícha - Cahel (46´ Grigoriadis), Ulrich

Branky Slavkova: Kubín 3x, Cahel 2x, Grajciar, Muroň

Novinky

Rozlosování PODZIM 2017

10.08.2017 19:00
Rozlosování všech mužstev pro podzim 2017 Slavkov-rozlosovani 2 017 podzim.xls (66048)

Valná hromada TJ

17.02.2017 19:00
POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU (Členskou schůzi) TJ SOKOL SLAVKOV z.s 17.2.2017 v 19:00. V zasedací místnosti OÚ Slavkov Program:   - zahájení, přivítání hostů    - úvodní slovo předsedy tělovýchovné jednoty  - volba ověřovatelé zápisu a návrhové komise  - zpráva o...

Rozlosování všech mužstev

20.08.2016 08:00
V odkazu rozlosování všech mužstev   Slavkov-rozlosovani 2016 Jaro.xlSlavkov-rozlosovani 2016 podzim.xls (62464) s (87552)

Přátelská utkání A týmu

14.12.2015 16:00
DATUM ČAS SOUPEŘ MÍSTO UTKÁNÍ 23.01.2016 14:00 KRNOV UT KRNOV 06.02.2016 16:00 STĚBOŘICE UT CHLEBIČOV 13.02.2016   volno   20.02.2016 13:00 VELKÉ HERALTICE UT...

Rozpisy utkání 2015 - podzim

30.07.2015 12:00
    Zde si můžete stáhnout rozlosování zápasů na podzim 2015. V liště dole všechny mužstva. Slavkov-rozlosovani Podzim 2015.xlsx (47499)

Rozpisy utkání 2014 - jaro

08.03.2014 19:00
Zde si můžete stáhnout rozlosování zápasů na jaro 2014. Slavkov - rozpis utkání 2014.xls (63 kB)

Rozpisy utkání 2013

20.08.2013 11:20
Byly aktualizovány rozpisy utkání pro podzim 2013 ve všech kategoriích, kde jsou také přístupné ke stažení.

Úprava rozpisů utkání

12.04.2013 20:43
Upraveny rozpisy zápasů mužů A a B, z důvodu nepřiznivého počasí a odložení kol. Později budou upraveny i ostatní kategorie.

Rozpisy utkání

09.03.2013 13:37
Nově jsou na těchto stránkách kdyspozici rozpisy zápasů pro všechny kategorie. Najdete je v menu Fotbal po rozkliknutí jednotlivé kategorie.

Hlavní struktura stránek vytvořena

19.10.2012 21:35
Většina podstránek už má svou konečnou podobu, to se však ještě nedá řict o kategorii fotbal. Zde by se časem měli objevit rozpisi utkání, los soutěže, možna tabulky střelců (od příští sezóny) atd. Pokud máte nějaký nápad, co by zde rozhodně nemělo chybět, napiště mi na  email.

Štěpánkovice - Slavkov 0:8 (0:3)

Branky Slavkova: Quis Jakub 2x, Šenk Filip 2x, Kubala Dominik, Winkler Vojtěch, Kupka Martin, Slunský Matyáš

Hlavnice - Slavkov 1:19 (1:9)

Branky Slavkova: Kovalčík Nikolas 4x, Kubala Marek 4x, Ivanič Martin 4x, Kostřiba Tobiáš 3x, Šnajdr Viktor 2x, Plachký Daniel, Švejda Prokop

Slavkov - Stěbořice 4:6

31.08.2017 17:00

Slavkov - Stěbořice 4:6 (3:4)

Jakartovice - Slavkov 2:12

27.08.2017 13:00

Jakartovice - Slavkov 2:12 (1:4)