Společné foto muži A

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Hlubina 12 7 4 1 37:15 25
2 Kobeřice 12 6 3 3 30:22 21
3 Oldřišov 12 6 3 3 30:25 21
4 Velké Heraltice 13 6 3 4 18:21 21
5 Kravaře 11 5 2 4 31:15 17
6 Slavkov 12 5 2 5 18:19 17
7 Mokré Lazce 13 5 2 6 31:35 17
8 Bolatice 12 4 4 4 30:27 16
9 Darkovičky 12 4 4 4 12:12 16
10 Chlebičov 12 4 4 4 17:24 16
11 Ludgeřovice 12 4 3 5 30:29 15
12 Jakubčovice 13 4 2 7 28:32 14
13 Krásné Loučky 12 2 3 7 14:25 9
14 Vítkov 12 2 3 7 18:43 9
Aktuální tabulku a více informací naleznete zde.

Muži A

Slavkov - Mokré Lazce 3:1

05.11.2017 14:00

Sestava Slavkova: Šupola – Pechník, Obludník, Dietrich, Gloga – Nevlud (46´ Hruška), Král, Hendrych, Schneider – Marek (76´ Klement), Lazecký (66´ Cahel)

        Slavkov i popáté v sezoně na svém stadionu zvítězil. Základní stavební kámen dalšího tříbodového úspěchu položil hned ve 3. minutě. Dietrich oslovil nádherným pasem rozběhnutého Nevluda, který krásně přehodil brankáře Nykše – 1:0. Domácí stoper Dietrich měl prsty i ve druhém gólu. Vyhrál totiž důležitý vzdušný souboj, po němž posunul Marek balon Lazeckému a ten nasadil Nykšovi potupné jesličky – 2:0. Slavkovské fanoušky poté znovu roztleskal Nevlud, jehož pohotový volej se o pár čísel nevešel mezi tři tyče. O necelou čtvrthodinku později se řítil sám na Nykše čerstvý třicátník Král, celou akci ještě vyšperkoval nezištnou přihrávkou na Lazeckého, jenže mával se dost sporný ofsajd a tak gól nebyl uznán.

        Po přestávce Mokré Lazce trošku ožily, ale Pavel Galvas pálil pouze slepými náboji, takže se přihlásili o slovo domácí borci. V 56. minutě hostující Exner nechtěně namazal Pechníkovi, před nímž se rozestoupila obrana, a slavkovský zadák zamířil krásně k tyči – 3:0. Mokré Lazce totálně rezignovaly, ale Schneider, Marek, Hendrych a především Gloga stoprocentní příležitosti zazdili. Hosté toto využili alespoň ke snížení nepříznivého skóre, když Novák těžil z dobré práce Exnera, čímž připravil gólmana Šupolu o čisté konto – 3:1.

Chlebičov - Slavkov 1:1

28.10.2017 14:00

Chlebičov - Slavkov 1:1 (0:1)

Sestava Slavkova: Šupola - Pechník, Obludník, Klement, Hruška (75´ Lazecký) - Nevlud (68´ Schneider), Král, Borunský, Dietrich (62´ Hendrych), Gloga - Marek (59´ Cahel)

 

        Chlebičov na vlastním pažitu nečekaně remizoval se Slavkovem, který se letos při venkovních výjezdech výsledkově trápí. Hned v úvodu hosté přečkali dvě infarktové situace. Nejprve se zjevil úplně sám ve vápně Matyášek, ale z pěti metrů zamířil nepochopitelně vedle. Za pár vteřin se Kužel prezentoval pěkným technickým pokusem, jenže gólman Šupola se blýskl učebnicovou robinzonádou. Slavkov se postupně zbavoval nervozity a sám několikrát poškádlil nervovou soustavu favorita. Domácí si napřed zhluboka oddechli při krásné kolmici Marka na rozběhnutého Borunského, který ve stoprocentní šanci minul chlebičovskou kasu. Další dobrou příležitost hostů zpackal Nevlud, když po drzém výpadu Dietricha nevložil do střely potřebnou razanci. Slavkovský expres si ale brzy vylepšil náladu. V 18. minutě si Nevlud počíhal na časovaný pas Borunského a tentokrát mazácky zavěsil míč do sítě – 0:1. Družina kouče Axmanna pak samozřejmě přitopila pod kotlem, jenže Metelka s Radkem ve výborných pozicích selhali.

        Po přestávce už domácí přikovali pasivního soupeře na jeho obrannou polovinu, ale s koncovkou byli nadále na štíru. Hlavně Metelka pálil jako u Verdunu, ke smůle Chlebičovu s nulovým efektem. Za ušima se pak drbali rovněž Majewski s Gabajem. Kouzlo slavkovské svatyně tak zlomil pouze Maloch. Ránu Matyáška sice dokázal Obludník zbrzdit, jenže odražený balon zaplul k úplně volnému Malochovi a ten zaslouženě vyrovnal na 1:1. Borci ze Slavkova zahrozili při krásném slalomu střídajícího Hendrycha, ale Cahel míč nedokázal propasírovat do sítě, takže se sobotní duel obešel bez vítěze.

Velké Heraltice - Slavkov 2:1

14.10.2017 15:00

Velké Heraltice - Slavkov 2:1 (0:0)

Sestava Slavkova: Machel – Pechník, Obludník, Klement, Hruška – Gloga (62´ Pristaš), Borunský, Král, Schneider – Marek (54´ Cahel), Dietrich

        Ve Velkých Heralticích proběhl zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. V první půli na trávníku dominovali hosté, kteří soupeře sevřeli v pořádně pevných kleštích. Borci ze Slavkova si v úvodní čtvrthodince vytvořili několik tutovek, jenže s jejich realizací byli hodně na štíru. Nejprve vlétl do šestnáctky Pechník a Borunský zblízka orazítkoval tyčku, následná rána Schneidera pak znamenala pouze roh. O chvíli později se Marek vyhnul ofsajdové pasti, ale Borunský zamířil kousek vedle. Poté agilní Borunský uháčkoval Čuntu, jeho dělovka však proletěla těsně nad břevnem. Velké nebezpečí znamenal i roh Glogy, po němž selhal Marek. Fotbalového pánaboha vzápětí urazil i Borunský, když zpackal nadějné přečíslení pět na dva a Schneider, jehož přízemní pokus zneškodnil brankář Šmajstrla. Domácí naopak vyprodukovali pouze jedinou střelu Miroslava Rolného, kterou zlikvidoval gólman Machel.

         Velké Heraltice tak probrala až přestávková bouře v kabině. Napřed ale schytaly hodně tvrdou facku. V 58. minutě se srazili hostující Obludník s Glogou, ale sudí chybně odpískal faul. Ke standardní situaci se postavil Schneider a nachystal na hruškách Šmajstrlu, který čekal centr – 0:1. Slavkov však paradoxně sundal nohu z plynu, což se mu vrátilo jako bumerang. Po mizerné rozehrávce Schneidera uvolnil Daniel Klein obloučkem Zemborskiho, jehož štiplavou střelu vyrazil Machel pouze k Tesařovi a ten vyrovnal na 1:1. Domácí ochotně převzali iniciativu. Příležitost Adama Rolného ještě zhatil Machel, ale v 78. minutě už Slavkovští klopili zrak. Po rohu Miroslava Rolného důrazný Jan Otipka přetlačil Dietricha, balon prošel mezi Machelem a u tyče stojícím Hruškou, což znamenalo průběžný stav 2:1. V samotném závěru ještě mohly Velké Heraltice své vedení pojistit, jenže Jan Otipka, Miroslav Rolný anebo Kocián netrefili cílené zařízení.

Slavkov - Oldřišov 3:1

08.10.2017 15:00

Slavkov - Oldřišov 3:1 (0:1)

Sestava Slavkova: Machel – Pechník, Obludník, Klement, Gloga – Hruška (56´ Cahel), Borunský (78´ Pristaš), Král, Schneider (89´ Hendrych),  Marek (73´ Nevlud) – Dietrich

 

        Slavkov v letošní sezoně proměnil svůj stadion v nedobytnou tvrz. V neděli odjeli s nepořízenou i nájezdníci z Oldřišova. Hosté vstoupili do zápasu značně bohorovně, přesto mohli brzy skórovat, když se balon po standardce Pflegera odrazil od Matěje Žídka a gólman Machel musel předvést učebnicový tygří skok. Domácí poprvé vystrčili růžky při pěkné narážečce GlogyMarkem, ale brankář Minarčík se nenechal překvapit. Ve 28. minutě si agilní Marek naběhl na centr Schneidera, jenže Minarčík opět uzamkl svou klec. Do třetice na něm pohořel Král, který po časovaném pasu Klementa zazdil sólový nájezd. Z čista jasna tedy udeřilo ve slavkovské šestnáctce. Po akci Brunclíka s Michalem Jadrným se prosadil volný Pavlíček – 0:1. Domácí najednou vypadli z tempa, ale pokusy Bořuckého či Michala Jadrného lapil pozorný Machel

         Chleba se tak lámal až po přestávce, kdy Slavkov předvedl skvostnou desetiminutovku. Nejprve Obludník chytře prostrčil míč Schneiderovi, jehož skákavou ránu neudržel Minarčík v rukavicích a střídající Cahel se trenérům odvděčil za důvěru – 1:1. Domácí chytili druhý dech, když se Král po kolmici Borunského řítil úplně sám na Minarčíka, který balon vyškrábl na roh. K němu se postavil právě Král, načechral míč do ohně a Pechník prudkou hlavičkou vymetl bližší šibenici – 2:1. O necelých pět minut později vysunul Borunský kupředu Glogu, jehož nepříliš povedený centr Minarčík evidentně podcenil a Cahel opět trestal – 3:1. Další slibnou příležitost Slavkova sice zahodil Schneider, ale domácím to příliš nemuselo vadit, protože hlavičky dlouhána Samka mířily mimo tři tyče.

Kravaře - Slavkov 5:0

01.10.2017 15:30

Kravaře - Slavkov 5:0 (4:0)

Sestava Slavkova: Šupola – Marek (59´Pechník), Obludník, Klement, Hruška – Gloga, Borunský (60´ Pristaš) Král, Schneider – Cahel, Dietrich

            Slavkovští fotbalisté v dosavadním průběhu sezony působili velmi sympatickým dojmem, jenže v Kravařích si uřízli pořádnou ostudu. Jejich bodové plány se začaly bortit ve 4. minutě, když utekl po levém křídle Pavelek a z druhé vlny udeřil Heger – 1:0. Hosty nadále svazovala nervozita, ale Peterek správně nesešteloval mířidla. Až poté se Slavkov zbavil přehnaného ostychu, jenže předvedl skutečně mizernou koncovku. Nejprve se vecpal do šestnáctky důrazný Cahel a Dietrich přepálil břevno. Za pár vteřin Borunský uvolnil Schneidera, brankář Maňák však vyškrábl balon na roh. Ve 28. minutě hosté definitivně urazili štěstěnu, protože ani Borunský nevyslyšel po bezvadné kolmici Krále gólovou výzvu. Houževnatý odpor Slavkova zlomila 30. minuta. Skoumal totiž našel ve vápně Peterka, který nekompromisně rozvlnil síť – 2:0. Za další čtyři minuty navíc neúnavný Pavelek naservíroval míč Ferencovi a ten zvýšil na 3:0. Tři minuty před přestávkou chyboval ve středu hřiště Král, Skoumal okamžitě vysunul Pavelka a Slavkov byl zralý na ručník – 4:0. Střeleckou bezradnost hostů následně dokumentovali Cahel se Schneiderem, neboť zahodili velmi slibné příležitosti. 

            Druhou půli spustila neproměněná tutovka kravařského Ference. Slavkovští se snažili alespoň korigovat, jenže Cahel bohužel přesné centry Glogy se Schneiderem nezužitkoval. V 71. minutě se tedy opět radovali domácí, když Heger uviděl ve výtečné pozici Hanuse – 5:0. Hostující gólman Šupola tedy dostal k nedělním narozeninám od svého bývalého chlebodárce pět nechtěných dárečků.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>