Společné foto muži A

Rk.

Družstvo

Záp.

+

0

-

Skóre

Body

1

Oldřišov

21

13

3

5

56:36

42

2

Hlubina

21

12

4

5

54:28

40

3

Kobeřice

21

11

4

6

50:36

37

4

Kravaře

21

11

3

7

44:29

36

5

Velké Heraltice

21

11

3

7

30:31

36

6

Ludgeřovice

21

10

4

7

49:36

34

7

Chlebičov

21

8

5

8

28:36

29

8

Darkovičky

21

8

4

9

26:28

28

9

Mokré Lazce

21

7

6

8

40:49

27

10

Bolatice

21

7

5

9

44:39

26

11

Jakubčovice

21

7

5

9

40:45

26

12

Slavkov

21

7

4

10

32:39

25

13

Krásné Loučky

21

3

5

13

19:42

14

14

Vítkov

21

3

3

15

25:63

12

Aktuální tabulku a více informací naleznete zde.

Muži A

Oldřišov - Slavkov 6:2

13.05.2018 16:30

Oldřišov - Slavkov 6:2 (2:1)

Sestava Slavkova: Šupola – Pechník, Klement, Dietrich (78´ Schneider), Rubý – Král, Hendrych, Borunský, Nevlud (75´ Slavík) – Cahel, Marek 

          

        Fotbalisté Oldřišova proti Slavkovu potvrdili roli favorita, i když v 8. minutě si zhluboka oddechli. Po pěkném centru hostujícího Borunského hlavičkoval dezorientovaný Pfleger nepochopitelně za sebe a gólman Rychlý zabránil jistému vlastenci. Dosud nevýrazné domácí povzbudila 11. minuta. Fišer nejprve prostrčil balon na Michala Jadrného, který orazítkoval tyčku. Akce však pokračovala hbitým průnikem Bořuckého, po němž skóroval trestuhodně nepokrytý Brunclík – 1:0. Vzápětí vyslal Patrik Žídek do sóla Fišera, jenže slavkovský brankář Šupola vyškrábl míč na roh.

Na opačné straně se Marek řítil sám na Rychlého, jenže balon do sítě neprocpal. Domácí mohli zdvojnásobit své vedení ve 28. minutě. Dřizgevič vymyslel skvělou kolmici pro Brunclíka, který nesobecky uvolnil Fišera, a zachvěla se tyčka hostující kasy. O pár vteřin později už borci ze Slavkova neměli tolik štěstí. Brunclík načechral do vápna lahůdkový centr a Bořucký se v pádu nemýlil – 2:0. Oldřišov pokračoval v náporu, jenže Brunclík zamířil kousek vedle. Ve 34. minutě získal zápas nový náboj, protože Borunský posunul míč na Hendrycha a ten zachoval ledový klid – 2:1. Těsně před přestávkou mohli udeřit kluci z Oldřišova, když Bořucký zdálky prozkoušel Šupolu a Michal Jadrný zblízka hlavičkoval těsně nad břevno.

        Zkraje druhé půle viselo ve vzduchu vyrovnání, jenže BorunskýCahlem neuspěli. V 50. minutě se Borunský znovu drbal za ušima, protože z výhodné pozice poslal balon mimo domácí kasu. Klasicky se tedy uplatnilo okřídlené „nedáš – dostaneš“. Patrik Žídek s Fišerem totálně rozebrali slavkovskou defenzivu a Brunclík měl značně usnadněnou úlohu – 3:1. Domácí byli skutečně při chuti, když musel Šupola likvidovat jedovaté pokusy Michala Jadrného a Bořuckého. Hosté na sebe upozornili drzým výpadem Krále, ale rovněž Rychlý se vyznamenal. Výsledkovou tajenku definitivně odhalila 65. minuta. Bořucký přesprintoval Rubého a vzápětí naservíroval míč na zlatém podnose Fišerovi – 4:1. Poté se Rubý vydal na útočný výlet, po němž si Cahel vylámal zuby na spolehlivém Rychlém. Oldřišovský gólman následně výtečně zneškodnil i samostatný nájezd Nevluda. Slavkovské zadáky naopak vyškolili Brunclík s Fišerem, který pohodlně zvýšil již na 5:1. Hosté ovšem nerezignovali, když Král krásně uvolnil Borunského, ten našel na pětce Cahla a Rychlý tentokrát neměl nárok – 5:2. Nedělní kanonádu poté uzavřel Dřizgevič, když těžil z poctivé práce Patrika Žídka – 6:2.     

Slavkov - Kravaře 0:1

06.05.2018 16:30

Slavkov - Kravaře 0:1 (0:0)

Sestava Slavkova: Šupola – Hruška (73´ Slavík), Pechník, Klement, Gloga - Schneider (32´ Lazecký),  Hendrych, Borunský, Nevlud – Cahel, Rubý  

                Fotbalisté Slavkova chtěli odčinit předchozí domácí porážky s Vítkovem a Hlubinou, takže se do soupeře pustili s velkou vervou. Hned v 5. minutě posunul Schneider balon na Rubého, jehož jedovka nadělala hostujícímu gólmanovi Maňákovi značné problémy. Kravaře poprvé zazlobily při standardce Těžkého a nepřesné hlavičce Ference. Na opačné straně vystihl domácí Nevlud špatnou rozehrávku Barcala, ale Cahel pálil zbrkle vedle.

V 18. minutě se Barcal předvedl v mnohem lepším světle, když se vydal na ofenzivní výlet a pohotovou dělovkou prověřil brankáře Šupolu. Akce pokračovala dorážkou Ference, který po efektní zasekávačce o chloupek minul slavkovskou kasu. O chvíli později oslovil Ferenc krásným křížným pasem Hahna a ten vyprášil rukavice pozorného Šupoly. Hosté pokračovali v náporu jenže trestňák Barcala postrádal přesnost. Druhý poločas odstartoval nepřesným pokusem domácího Nevluda. V 53. minutě šli borci ze Slavkova do slibného přečíslení, které vyřešil Cahel nesobeckým pasem na Rubého, ale Skoumal uhasil doutnající požár. Kravaře vyčkávaly na svou příležitost do 70. minuty. Těžký při trestňáku chytře obstřelil zeď a Šupola nestačil zareagovat – 0:1. Hosté samozřejmě ožili, jenže jedovky Ference a Vitáska zlikvidoval Šupola. Domácí se probudili až deset minut před koncem, kdy Maňáka provětral Hendrych. Následoval roh, po němž Gloga posadil centr na hlavu Cahela, ale Maňák opět zakročil. Cahel se dostal do zakončení i po standardní situaci Nevluda, ke smůle Slavkova měl ovšem značně zamlžená mířidla, takže Kravaře těsný náskok udržely až do závěrečného hvizdu.       

Slavkov - Hlubina 1:2

29.04.2018 16:30

Slavkov - Hlubina 1:2 (1:1)

Sestava Slavkova: Šupola – Pechník, Dietrich, Klement, Hruška – Schneider (75´ Hendrych), Borunský, Král, Gloga (67´ Nevlud) – Cahel, Rubý (57´ Lazecký)    

                Slavkov na domácím stadionu přivítal ambiciózní Hlubinu, která měla štěstí již ve 3. minutě, protože Schneider po chybném výkopu gólmana Otoupalíka rozezvonil boční část tyčky. Hosté vzápětí odpověděli nepřesným trestňákem Krčmaříka, ale domácí si oddechli především ve 12. minutě. Rodek vyslal do nájezdu Starého, brankář Šupola naštěstí včas vyběhl a velkou příležitost zlikvidoval. O pět minut později bohužel Šupola nezachytil slabý pokus Starého a následoval roh. Po něm odcentroval do ohně Vančo, Hyrník ještě neuspěl, jenže Starý už dokonal dílo zkázy – 0:1. Hlubině narostla křídla, Sasko ovšem ztroskotal na pohotovém Šupolovi. Domácí přispěchali s pádnou odpovědí ve 33. minutě. Dietrich načasoval dlouhý pas na Cahla, který v akrobatické poloze přeloboval Otoupalíka – 1:1.

                Těsně před odchodem do šaten napřáhl zdálky slavkovský Král, ale o chloupek minul šibenici. Hosté pak na sebe upozornili při jedovaté standardce Rodka. Druhou půli otevřela tutovka Schneidera, jehož pokus byl po hbitém úniku Cahla tečován kousek vedle tyče. Postupový aspirant odpověděl parádním slalomem střídajícího Schmutze, který z optimální pozice správně nesešteloval mušku. V 59. minutě už při Slavkovu všichni svatí nestáli. Rodek načechral do šestnáctky lahůdkový roh a Blokša se ze vzduchu nemýlil – 1:2. Stejnou medicínu chtěli použít domácí borci, jenže Cahel hlavičkoval po centru Schneidera příliš vysoko. Dvacet minut před závěrečným hvizdem se zaskvěl Otoupalík, když po akci Krále s Pechníkem neuvěřitelně zlikvidoval volej Nevluda. Hlubina se tedy protrápila k důležité výhře.                                 

Bolatice - Slavkov 1:1

25.04.2018 17:00

Bolatice - Slavkov 1:1

Sestava Slavkova: Machel – Pechník, Obludník (68´ Rubý), Klement, Gloga   - Schneider (85´ Slavík), Hruška, Král, Dietrich, Borunský - Cahel      

Jakubčovice - Slavkov 2:2

21.04.2018 16:00

Jakubčovice - Slavkov 2:2 (2:1)

Sestava Slavkova: Holuša – Pechník, Obludník, Klement, Gloga (52´ Cahel)  - Schneider (85´ Rubý), Hruška, Král, Hendrych (60´ Borunský), Nevlud (74´ Lazecký)  - Dietrich (67´ Borunský)        

            Fotbalisté Slavkova se vraceli z Jakubčovic s vydřeným bodem. Začátek sobotního duelu jim ovšem hodně zhořkl, když chyboval při rozehrávce Hendrych, Fertál posunul míč na Schreiera a ten poslal z hranice šestnáctky na gólmana Holušu nechytatelné torpédo – 1:0. Hendrych se snažil odčinit svou chybu perfektní kolmicí na Nevluda, ale skóre se tentokrát neměnilo. V 10. minutě už hosté inkasovali, když uviděl Schneider vpředu rozběhnutého Dietricha, který ještě lépe našel Krále, který nezaváhal – 1:1. Slavkovu narostla křídla, jenže dělovku Dietricha spolehlivě lapil brankář Buček. Hosté se však drbali za ušima hlavně po akci Nevluda, Hendrycha a Schneidera, protože posledně jmenovaný zamířil z výhodné pozice vedle tyče. Jakubčovice naopak pálily ostrými náboji. Ve 20. minutě vykoupal Rybařík ve vápně slavkovské zadáky a Chovanec osvědčil potřebný důraz – 2:1. O okamžitou reakci usiloval Obludník, jenže při ofenzivním výletu ztroskotal na Bučkovi.

                Druhou půli otevřel báječný diagonální pas Schneidera na Nevluda, ale slavkovský záložník neměl střelecký den. Domácí litovali především situace z 63. minuty. Rybařík naservíroval balon na zlatém podnose Chovancovi, který ovšem z pětky překopl prázdnou kasu. Další těžký moment hosté přežili v 70. minutě, kdy jim nesklapla ofsajdová past, ale Schreier zazdil sólový nájezd. Mezi tyto příležitosti se ještě vklínila nepřesná rána Dietricha. Hosté ale slavili až v 77. minutě. Po centrech Pechníka a Krále se v šestnáctce nejlépe zorientoval Lazecký a zavěsil míč nekompromisně pod břevno. V hektickém závěru mohla rozhodnout obě mužstva. Zatímco v jakubčovickém dresu zpytovali svědomí Murin s Rybaříkem, za Slavkov neuspěli Cahel s Rubým.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>