Společné foto muži A

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Oldřišov 23 15 3 5 63:37 48
2 Hlubina 23 12 4 7 57:37 40
3 Kobeřice 23 12 4 7 55:38 40
4 Velké Heraltice 23 12 3 8 34:37 39
5 Kravaře 23 11 3 9 44:32 36
6 Ludgeřovice 23 10 5 8 53:44 35
7 Chlebičov 23 9 6 8 33:38 33
8 Jakubčovice 23 9 5 9 43:45 32
9 Darkovičky 23 9 4 10 30:32 31
10 Mokré Lazce 23 8 6 9 47:53 30
11 Bolatice 23 8 5 10 47:42 29
12 Slavkov 23 8 4 11 36:44 28
13 Krásné Loučky 23 4 5 14 24:47 17
14 Vítkov 23 4 3 16 27:67 15
Aktuální tabulku a více informací naleznete zde.

Muži A

Kobeřice - Slavkov 4:0

31.05.2018 08:29

Kobeřice - Slavkov 4:0 (3:0)

Sestava Slavkova: Holuša – Hruška, Pechník, Klement, Gloga – Král, Hendrych, Borunský (56´ Nevlud), Schneider (46´ Marek) – Cahel, Rubý

 

        Fotbalisté Slavkova živili v Kobeřicích bodové naděje pouze pár vteřin. Hned ve 2. minutě totiž fatálně podklouzl na balonu hostující zadák Gloga, Šimeček pohotově nabil Kubnému, který nadvakrát překonal gólmana Holušu – 1:0. Vyrovnání viselo ve vzduchu po akci Krále se Schneiderem, jenže Dietrich pálil z výhodné pozice kousek vedle. Udeřilo tedy na opačné straně, když znovu hrubě chyboval Gloga, jehož připravil o míč Oberherr a Šimeček si se sólovým nájezdem poradil na podtrženou jedničku – 2:0. Za Slavkov se snažil reagovat Schneider, jenže společně s brankářem Štencelem přehodil i břevno. Domácí potěšili své fanoušky při slibném přečíslení Mezery s Oberherrem, ale Holuša předvedl vynikající zákrok. Potřetí se tedy Kobeřice radovaly až ve 31. minutě, konkrétně zásluhou rychlonohého Šimečka – 3:0. Těsně před přestávkou se hosté hněvali na rozhodčího Vidličku, protože domácím odpustil penaltu za jasný faul Schreiera na pronikajícího Krále.

        Ve druhém poločase už borci ze Slavkova rezignovali. Šimeček ještě při tutovce selhal, jenže pak si René Wirth počíhal na přetažený roh Kubného a pěkným volejem zvýšil na 4:0. Další obrovské šance Kobeřic se zalekl Robin Wirth, takže se přihlásili o slovo hosté. V 67. Minutě vyslal Král kupředu Dietricha, který si vylámal zuby na Štencelovi. Nekoncentrovanost kobeřické defenzivy mohl vzápětí potrestat Nevlud, ale po ideálním pasu Hendrycha pohořel na spolehlivém Štencelovi. Závěr opět patřil favoritovi, když nejprve Šimeček odmítl hattrick, aby se poté opakovaně drbal za ušima dorostenec Švančar. Slavkovští se přesto vraceli z Kobeřic jako spráskaní psi.

 

Slavkov - Velké Heraltice 4:1

20.05.2018 17:00

Slavkov - Velké Heraltice 4:1 (1:0)

Sestava Slavkova: Šupola - Hruška, Pechník, Klement, Gloga - Schneider (77´ Rubý), Borunský, Král (90´ Slavík), Hendrych - Marek (57´ Lazecký), Dietrich
 
        Ve Slavkově bylo na programu prestižní střetnutí domácích fotbalistů s Velkými Heralticemi. Hosté vystrčili růžky v 5. minutě, když chyboval Klement, ale ránu Adama Rolného zneškodnil gólman Šupola. Domácí naopak pálili ostrými náboji. O pár vteřin později utekl po levém křídle Hendrych, po jehož centru předvedl Dietrich efektní a hlavně efektivní patičku – 1:0. Vyrovnání viselo ve vzduchu po kombinaci Zemborskiho  se Šimonem, jenže Adam Rolný při sólovém nájezdu zbrkle zakončoval do oblak. Ve 21. minutě pláchl všem slavkovský Borunský, pak nesobecky nabil Královi, ale domácí špílmachr zamířil nad břevno. Vzápětí Král s Dietrichem vytvořili nadějnou střeleckou pozici pro Marka, který ovšem našel pouze náruč připraveného Patrika Kleina. Naprosto totožně si poté počínal jeho týmový kolega Hendrych. Hosté odpověděli odvážným výpadem Adama Rolného, jenže balon proletěl kolem tyče. Jinak ale na trávníku kralovali domácí borci. Příležitost Dietricha však zlikvidoval Patrik Klein a Hendrych po skvostné individuální akci nezkrotil mušku. Velké Heraltice o sobě daly vědět zásluhou Zemborskiho, jenže mnohem nebezpečněji vypadaly útoky Slavkova. Markovi sebral gól signalizovaný ofsajd, Král se Schneiderem ztroskotali na Patriku Kleinovi a Dietrich po asistenci Krále rozkymácel tyčku. Těsně před přestávkou ještě zakončoval kousek mimo Adam Rolný.
        Na začátku druhé půle ovšem při domácích stáli všichni svatí. Po dalším kiksu Klementa se čerstvý Fojtík položil do voleje a Šupolu zachránila branková konstrukce. Slavkov se uklidnil v 55. minutě. Král nejprve vystihl špatné autové vhazování Žurka, vysunul kupředu Dietricha a ten si doslova vychutnal dvojici protihráčů – 2:0. Dramatickou zápletku chtěl zařídit Adam Rolný, ale Šupola se vyznamenal. V dobrém světle se následně ukázal i Patrik Klein, když zpacifikoval bombu Krále. Hosté vykřesali jiskérku bodové naděje v 67. minutě, protože Fojtík si pěkně naskočil na přetažený centr Adama Rolného a šikovně přehodil Šupolu – 2:1. Velké Heraltice však slavily pouze několik sekund. Král totiž vyslal do nájezdu Dietricha a slavkovský snajpr zkompletoval hattrick – 3:1. Těsně před finálním hvizdem ještě Patrik Klein vychytal Rubého a Dietricha. Výsledkovou tajenku tedy odtajnil až Král, když mu balon ideálně nachystal Rubý – 4:1.  

Oldřišov - Slavkov 6:2

13.05.2018 16:30

Oldřišov - Slavkov 6:2 (2:1)

Sestava Slavkova: Šupola – Pechník, Klement, Dietrich (78´ Schneider), Rubý – Král, Hendrych, Borunský, Nevlud (75´ Slavík) – Cahel, Marek 

          

        Fotbalisté Oldřišova proti Slavkovu potvrdili roli favorita, i když v 8. minutě si zhluboka oddechli. Po pěkném centru hostujícího Borunského hlavičkoval dezorientovaný Pfleger nepochopitelně za sebe a gólman Rychlý zabránil jistému vlastenci. Dosud nevýrazné domácí povzbudila 11. minuta. Fišer nejprve prostrčil balon na Michala Jadrného, který orazítkoval tyčku. Akce však pokračovala hbitým průnikem Bořuckého, po němž skóroval trestuhodně nepokrytý Brunclík – 1:0. Vzápětí vyslal Patrik Žídek do sóla Fišera, jenže slavkovský brankář Šupola vyškrábl míč na roh.

Na opačné straně se Marek řítil sám na Rychlého, jenže balon do sítě neprocpal. Domácí mohli zdvojnásobit své vedení ve 28. minutě. Dřizgevič vymyslel skvělou kolmici pro Brunclíka, který nesobecky uvolnil Fišera, a zachvěla se tyčka hostující kasy. O pár vteřin později už borci ze Slavkova neměli tolik štěstí. Brunclík načechral do vápna lahůdkový centr a Bořucký se v pádu nemýlil – 2:0. Oldřišov pokračoval v náporu, jenže Brunclík zamířil kousek vedle. Ve 34. minutě získal zápas nový náboj, protože Borunský posunul míč na Hendrycha a ten zachoval ledový klid – 2:1. Těsně před přestávkou mohli udeřit kluci z Oldřišova, když Bořucký zdálky prozkoušel Šupolu a Michal Jadrný zblízka hlavičkoval těsně nad břevno.

        Zkraje druhé půle viselo ve vzduchu vyrovnání, jenže BorunskýCahlem neuspěli. V 50. minutě se Borunský znovu drbal za ušima, protože z výhodné pozice poslal balon mimo domácí kasu. Klasicky se tedy uplatnilo okřídlené „nedáš – dostaneš“. Patrik Žídek s Fišerem totálně rozebrali slavkovskou defenzivu a Brunclík měl značně usnadněnou úlohu – 3:1. Domácí byli skutečně při chuti, když musel Šupola likvidovat jedovaté pokusy Michala Jadrného a Bořuckého. Hosté na sebe upozornili drzým výpadem Krále, ale rovněž Rychlý se vyznamenal. Výsledkovou tajenku definitivně odhalila 65. minuta. Bořucký přesprintoval Rubého a vzápětí naservíroval míč na zlatém podnose Fišerovi – 4:1. Poté se Rubý vydal na útočný výlet, po němž si Cahel vylámal zuby na spolehlivém Rychlém. Oldřišovský gólman následně výtečně zneškodnil i samostatný nájezd Nevluda. Slavkovské zadáky naopak vyškolili Brunclík s Fišerem, který pohodlně zvýšil již na 5:1. Hosté ovšem nerezignovali, když Král krásně uvolnil Borunského, ten našel na pětce Cahla a Rychlý tentokrát neměl nárok – 5:2. Nedělní kanonádu poté uzavřel Dřizgevič, když těžil z poctivé práce Patrika Žídka – 6:2.     

Slavkov - Kravaře 0:1

06.05.2018 16:30

Slavkov - Kravaře 0:1 (0:0)

Sestava Slavkova: Šupola – Hruška (73´ Slavík), Pechník, Klement, Gloga - Schneider (32´ Lazecký),  Hendrych, Borunský, Nevlud – Cahel, Rubý  

                Fotbalisté Slavkova chtěli odčinit předchozí domácí porážky s Vítkovem a Hlubinou, takže se do soupeře pustili s velkou vervou. Hned v 5. minutě posunul Schneider balon na Rubého, jehož jedovka nadělala hostujícímu gólmanovi Maňákovi značné problémy. Kravaře poprvé zazlobily při standardce Těžkého a nepřesné hlavičce Ference. Na opačné straně vystihl domácí Nevlud špatnou rozehrávku Barcala, ale Cahel pálil zbrkle vedle.

V 18. minutě se Barcal předvedl v mnohem lepším světle, když se vydal na ofenzivní výlet a pohotovou dělovkou prověřil brankáře Šupolu. Akce pokračovala dorážkou Ference, který po efektní zasekávačce o chloupek minul slavkovskou kasu. O chvíli později oslovil Ferenc krásným křížným pasem Hahna a ten vyprášil rukavice pozorného Šupoly. Hosté pokračovali v náporu jenže trestňák Barcala postrádal přesnost. Druhý poločas odstartoval nepřesným pokusem domácího Nevluda. V 53. minutě šli borci ze Slavkova do slibného přečíslení, které vyřešil Cahel nesobeckým pasem na Rubého, ale Skoumal uhasil doutnající požár. Kravaře vyčkávaly na svou příležitost do 70. minuty. Těžký při trestňáku chytře obstřelil zeď a Šupola nestačil zareagovat – 0:1. Hosté samozřejmě ožili, jenže jedovky Ference a Vitáska zlikvidoval Šupola. Domácí se probudili až deset minut před koncem, kdy Maňáka provětral Hendrych. Následoval roh, po němž Gloga posadil centr na hlavu Cahela, ale Maňák opět zakročil. Cahel se dostal do zakončení i po standardní situaci Nevluda, ke smůle Slavkova měl ovšem značně zamlžená mířidla, takže Kravaře těsný náskok udržely až do závěrečného hvizdu.       

Slavkov - Hlubina 1:2

29.04.2018 16:30

Slavkov - Hlubina 1:2 (1:1)

Sestava Slavkova: Šupola – Pechník, Dietrich, Klement, Hruška – Schneider (75´ Hendrych), Borunský, Král, Gloga (67´ Nevlud) – Cahel, Rubý (57´ Lazecký)    

                Slavkov na domácím stadionu přivítal ambiciózní Hlubinu, která měla štěstí již ve 3. minutě, protože Schneider po chybném výkopu gólmana Otoupalíka rozezvonil boční část tyčky. Hosté vzápětí odpověděli nepřesným trestňákem Krčmaříka, ale domácí si oddechli především ve 12. minutě. Rodek vyslal do nájezdu Starého, brankář Šupola naštěstí včas vyběhl a velkou příležitost zlikvidoval. O pět minut později bohužel Šupola nezachytil slabý pokus Starého a následoval roh. Po něm odcentroval do ohně Vančo, Hyrník ještě neuspěl, jenže Starý už dokonal dílo zkázy – 0:1. Hlubině narostla křídla, Sasko ovšem ztroskotal na pohotovém Šupolovi. Domácí přispěchali s pádnou odpovědí ve 33. minutě. Dietrich načasoval dlouhý pas na Cahla, který v akrobatické poloze přeloboval Otoupalíka – 1:1.

                Těsně před odchodem do šaten napřáhl zdálky slavkovský Král, ale o chloupek minul šibenici. Hosté pak na sebe upozornili při jedovaté standardce Rodka. Druhou půli otevřela tutovka Schneidera, jehož pokus byl po hbitém úniku Cahla tečován kousek vedle tyče. Postupový aspirant odpověděl parádním slalomem střídajícího Schmutze, který z optimální pozice správně nesešteloval mušku. V 59. minutě už při Slavkovu všichni svatí nestáli. Rodek načechral do šestnáctky lahůdkový roh a Blokša se ze vzduchu nemýlil – 1:2. Stejnou medicínu chtěli použít domácí borci, jenže Cahel hlavičkoval po centru Schneidera příliš vysoko. Dvacet minut před závěrečným hvizdem se zaskvěl Otoupalík, když po akci Krále s Pechníkem neuvěřitelně zlikvidoval volej Nevluda. Hlubina se tedy protrápila k důležité výhře.                                 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>