11. Hradec nad Moravicí 13 4 2 7 27:33 14 0 0
13. Slovan Ostrava 13 3 0 10 22:36 9 0 0

Muži A

Slavkov - Kylešovice 1:1 (1:1)

07.09.2014 16:30

Sestava Slavkova: Holuša - Obludník, Malček, Hanák, Kubín - Grajciar (45. Peška), Hruška, Král, Schneider - Pavelek (60. Marek), Kovalčík

Týmy Slavkova a Kylešovic nabídly divákům hodně slabou podívanou s minimem zajímavých momentů. Úvod utkání patřil hostům z Opavy. Nejprve domácí stoper Malček nechtěně namazal Kostkovi, ale ten zamířil těsně vedle. Za okamžik hlavičkoval Sklenařík přímo do náruče brankáře Holuši. Slavkovští sice měli postupem času míč stále častěji v držení, jenže směrem dopředu toho moc nevymysleli. Musel jim tedy pomoct hostující gólman Šupola, který vyboxoval trestňák Krále pouze do týmového kolegy Mužíka, od něhož balon doskákal do sítě – 1:0. Slavkovští se však z vedení těšili jen necelých pět minut. Hanák fatálně chyboval při rozehrávce a Jelenek zkušeně srovnal na 1:1.

Druhá půle už přinesla nefalšovanou fotbalovou nudu. Obě mužstva se probudila až deset minut před závěrečným hvizdem. Domácí si mohli zajistit tři body při akci centrujícího Schneidera a zakončujícího Marka, jenže Droppa zabrzdil míč těsně před brankovou čarou. Za okamžik Peška ohrozil spíše rohový praporek a na opačné straně se zase neujala hlavička Wichy. Rovněž toto utkání tedy nepoznalo vítěze.

Slavkov - Hrabová 0:4 (0:1)

03.09.2014 17:00

Sestava Slavkova: Machel - Obludník, Malček, Kovalčík, Kubín - Schneider, Marek, Hanák, Grajciar, - Mýlek(30. Král), Pavelek

Na těžkém terénu se obě mužstva snažila ohrožovat od začátku branku soupeře, na Slavkovské straně neuspěl Pavelek, jehož střelu zablokovala na poslední chvíli obrana hostů. Na druhé straně neproměnil domácí útočník samostatný nájezd, když obešel i gólmana Machela, aby vzápětí přestřelil prázdnou branku. Do vedení mohl poslat naše hráče hlavičkující Malček, ale brankář jeho hlavičku po standardce Schneidera vytáhl na roh. A tak udeřilo na druhé straně. Král přišel lehce ve středu hřiště o míč naši obránci ustoupili před nájezdem až do šestnáctky a tak hostující záložník napřáhl z 20 metrů a vymetl šibenici. 0:1. V 38´ měl Slavkov 100% šanci na vyrovnání, bohužel Pavelek netrefil ze sedmi metrů odkrytou branku soupeře po centru Krále.

Druhý poločas začali naši hráči aktivně a mocně toužili po vyrovnání. V 50´ se standardní situace Schneidera snesla na hlavu Hanáka, ten však namířil svou hlavičku pouze do brankáře. Když o chvíli později jsme neproměnili ani závar před brankou soupeře, přišlo potrestání. Brejk hostů vyřešil s přehledem hostující útočník a nedal gólmanu Machelovi žádnou šanci. 0:2. Od této chvíli přestala Slavkovská hra existovat, a tak hosté v poklidu dohráli a ještě přidali Slavkovu dva góly. Nejprve chyboval Malček v roli posledního a soupeř samostatným nájezdem nepohrdl 0:3. Definitivu výsledku přinesla 85´, když po standardní situaci střelec branky otočil kolem Kubína a zavěsil pod břevno. 0:4.

Štítina - Slavkov

01.09.2014 07:26

Píšť - Slavkov 3:2 (3:1)

31.08.2014 17:00

Sestava Slavkova: Holuša - Obludník (80. Marek) , Malček, Hanák, Kubín - Hruška, Král, Schneider, Kovalčík, - Peška (45. Nevlud) Grajciar (60. Pavelek)

V zápase mezi Píští a Slavkovem nebyla o dramatické momenty nouze. Hosté byli zřejmě myšlenkami ještě v autobuse, když v 7. minutě Petr orazítkoval tyčku a Kulig dorazil míč do sítě – 1:0. Slavkovští mohli okamžitě odpovědět, jenže Král se Schneiderem nechali pouze vyniknout brankáře Grosse. Píšti naopak spadlo do hostující klece prakticky vše, do čeho kopla. V 17. minutě zakroutil Kulig roh na zadní tyč, Zug vrátil balon do ohně a Patrik Moric dostal na malém vápně trestuhodně moc prostoru – 2:0. Na opačné straně Hruška skvěle uvolnil Obludníka, ale ani on pozorného Grosse nepřekonal. Další šok zažili Slavkovští ve 27. minutě. Zákrok Malčeka na Klíště posoudila sudí Dytková jako nedovolený a Kulig z přísné penalty zvýšil již na 3:0. Hosté reagovali nepřesnými pokusy Grajciara a Pešky, jenže střelecké prokletí zlomili až ve 41. minutě. Trestňák Hrušky prodloužil za sebe Hanák a důrazný Kubín přetlačil Grosse – 3:1.

Ve druhé půli Slavkovští mačkali svého soupeře jako citron. Nejprve znovu neuspěl Grajciar a příliš vysoko mířil rovněž Hanák. Až v 65. minutě si Obludník vychutnal svého strážce a Pavelek uklidil míč do domácí klece – 3:2.  Hosté vsadili vše na útočnou kartu, za což mohli pykat. Stojka s Klíštěm ovšem ještě nechali Slavkov dýchat. Napínavá podívaná vrcholila v 81. minutě. Stoprocentní příležitost Pavelka zhatil Gross pouze za cenu faulu, takže se pískala další pentle. Malček však provedl pokutový kop snad nejhůře, jak mohl, když našel pouze rukavice připraveného Grosse. V samotném závěru ještě brankář Holuša zneškodnil tutovku Rzidkého, ale Píšti to vůbec nevadilo, protože slavila důležité vítězství.

Slavkov - Hrabová - odloženo

24.08.2014 17:00

Mužstva se na termínu utkání nedohodli , STK nařídila termín zápasu na 3.9. od 17:00