25.08.2013 17:00

Hlavnice - Slavkov "B" 0:5

Slavkov „B“ – Hlavnice

01.06.2013 17:00

Slavkovské béčko, chtělo prodloužit sérii vyhraných utkání i se soupeřem z Hlavnice. Hned v úvodu však měl obrovskou šanci soupeř. To se v 2´ řítil na Gavendu hostující útočník, ale při pokusu o kličku si odkopl míč příliš daleko. Slavkov se ujal vedení v 20´, to napřáhl z 25 metrů Trunčík střela trochu zaplavala a skončila k překvapení všech v síti. 1:0 o Chvíli později mohl pojistit vedení Cahel, ale nejdřív nastřelil brankáře a z dorážky trefil tyč branky. Soupeř vyrovnal, když zpoza brankové čáry obral Rusa o míč a následný centr tečoval do branky naběhlý útočník 1:1. Slavkov se však nevzdal, a do opětovného vedení se dostal po stejné situaci jako při prvním gólu. Jen tentokrát střílel Cahel a nejistý brankář míč jen tečoval do branky 2:1. Do poločasu dokázal Slavkov ještě pojistit výsledek, Rohovský našel v šestnáctce Javorského, ten se zbavil obránce a křižnou střelou prostřelil brankáře. 3:1.

Druhý poločas začal aktivněji soupeř, vytvořil si pár šancí ale všechny skončili na Gavendovi. Definitivní zlom nastal, když domácí útočník nesmyslně bez míče nakopl Mičkera a pakoval se do sprch. Slavkov sice přesilovku nehrál moc dobře, ale i tak si vytvořil z brejků dost šancí, Trunčík však nastřelil břevno, o chvíli později mířil vedle. Na druhé straně zahrozili hosté ale střelu mířící do branky na poslední chvíli tečoval mimo tyče Mrůzek. Definitivně rozhodnout mohl Cahel ,ale samostatný nájezd neproměnil. To se povedlo až Trunčíkovi, který přeloboval brankáře. 4:1. Slavkov si tak připsal třetí vítězství v řadě a definitivně tak snad utekl hrozbě sestupu.

Sestava: Gavenda, Ruso, Mičker, Kvarčák, Vícha, Holub, Marek, Rohovský, Trunčík, Cahel, Javorský

Náhradníci: Mrůzek