Radkov - Slavkov 1:6

28.05.2016 15:00

Radkov - Slavkov 1:6 (0:3)

Sestava Slavkova: Novák - Klement, Kovalčík, Mičker, Tichý - Lhotský, Marek, Muroň, Pavelek - Cahel, Ulrich

Slavkov přijel na zápas s Radkovem v okleštěné sestavě, ale i přesto začal ve svižném tempu. Již v 6. minutě se po centru Mičkera prosadil Cahel. Slavkov se rychlým gólem uklidnil a tempo se zpomalovalo. Za zmínku stojí krásná dalekonosná střela cca z 25 m Klementa, který protáhl gólmana domácích. Druhý gól se podařilo přidat v 37. minutě hlavou Cahelovi, který přesně naskočil na ideálně kopnutý roh Marka. Další gól přidal Slavkov ve 41. minutě po krásné akci - odkop Klementa, prodloužil Cahel na Lhotského, který stanovil poločasové skóre na 0:3.
        Druhý poločas začal ze strany Slavkova počtem nepřesných přihrávek, čehož začali využívat domácí útočníci a začali zlobit obranu hostů, což vyústilo v 56. minutě přísnou penaltou pro domácí, kterou proměnil Anelkin, když poslal hostujícího Nováka na druhou stranu branky. Slavkov nenechal nic v náhodě a v 61. minutě se prosadil Muroň, který dotírajíc na domácího gólmana využil jeho zaváhání a obral ho o balon a zavěsil do prázdné brány. Další gól přidal hlavou Ulrich v 71. minutě, kdy si naběhl na centr Cahela. Poté mohl přidat další gól Cahel a dosáhnout hattricku, ale trestuhodně ze 3 m zahodil svoji šanci a poslal míč placírkou vysoko nad. Poté štěstí zkoušel Mičker, který střelou z 20 m k tyči protáhl domácího gólmana a donutil ho na zem. V závěru utkání v 90. minutě pohladil míč Marek a přehodil domácího brankáře a uzavřel skóre zápasu na 1:6.