Slavkov - Bolatice 1:3

09.11.2014 14:00

Slavkov - Bolatice 1:3 (1:2)

Sestava Slavkova: Machel - Hanák, Obludník, Cahel, Kovalčík - Král, Hruška, Malček, Schneider (70´ Nevlud) - Peška (45´Nevlud) Dušek

Fotbalisté Slavkova proti Bolaticím nepotvrdili nárůst formy. Jejich výkon byl poněkud bezkrevný. V 11. minutě sice prozkoušel hostujícího brankáře Kramáře záložník Král, ale nešlo o obtížný zákrok. Za další tři minuty udeřilo na opačné straně. Veterán Baránek si u lajny vychutnal Krále a trestuhodně nepokrytý Ballarin hlavou pokořil gólmana Machela – 0:1. Slavkovští kontrovali utěšenou ranou Malčeka, který po kombinaci s Hruškou jen o kousek minul šibenici. Bolaticím naopak spadlo do sítě téměř všechno, do čeho koply. Běžela 40. minuta, když se nechal lacino obrat o míč Cahel. Nawrath přes stínujícího Malčeka odcentroval, Machel fatálně neudržel balon a Ballarin dokonal dílo slavkovské zkázy – 0:2. Minutu před přestávkou ovšem utkání získalo nový náboj. Schneider s Malčekem vybídli ke skórování Duška, jehož bodlo poněkud zaskočilo Kramáře – 1:2. Tečku za úvodním dějstvím potom napsal střelecky aktivní Malček.

Nástup do druhé půle ale domácím nevyšel. V 50. minutě podnikly Bolatice rychlý brejk, kdy Ballarin parádně vysunul Obrusníka a ten zahrál Machelovi na housle – 1:3. Slavkov se nevzdával, jenže kontaktní branka nepřišla. Hlavně Dušek se Schneiderem mohli zápas znovu zdramatizovat, Kramář ovšem své týmové kolegy výrazně podržel. V samotném závěru spálil tutovku také hostující Langer, takže se na výsledku 1:3 už nic nezměnilo.