Slavkov - Chvalíkovice 1:6

29.08.2015 17:00

Slavkov - Chvalíkovice 1:6 (1:3)

Sestava Slavkova: Vícha - Ruso, Marek (70´Kovalčík M.), Novák (46´Grigoriadis), Mičker - Grajciar (65´ Muroň), Kubín, Javorský  (25´Kovalčík), Rohovský, Gavenda, Ulrich 60´ (Pavelek)

Slavkovské béčko v prvním kole utrpělo na domácí půdě debakl. Přitom začalo skvěle. VB první minutě centroval Rohovský a brankář si centr srazil do vlastní branky 1:0. Slavkov soupeře 15 minut přehrával, ale po nevydařené standardce utekl domácím obráncům útočník a po sólu z půlky srovnal. Od této chvíle naši hráči vypadli z role, mužstvu se nedařilo a soupeř po zásluze dál trestal. poločasový stav 1:3 mohl korigovat Rohovský, ale při samostatném nájezdu ztroskotal na brankáři.

Druhý poločas pokračoval v duchu prvního, pokusit o změnu dostal Slavkov za stavu 1:4. Kubín však nabídnutou penaltou jen nechal vyniknout hostujícího gólmana. A když ve vyložené šanci netrefil branku Gavenda, utkání se pouze dohrávalo. Konečný stav 1:6 nebyl moc pro Slavkov milostivý, ale celkem zasloužený.