Slavkov - Darkovice 0:1

29.04.2015 16:30

Slavkov - Darkovice 0:1 (0:0)

Sestava Slavkova: Machel - Rubý T. (46´ Pavelek), Obludník, Cahel, Marek (46´Kubín)  - Nevlud (46´Král), Schneider, Rubý P., Gloga(80´ Gavenda) - Tengler, Malček

Naši hráči přistoupili k finále poháru velmi vlažně. Hlavně proto dominovali v první poločase hosté. Naštěstí nebyli schopni překonat Machela v brance domácích. V druhém poločase se hra Slavkovských o fous zlepšila. Do vyložené šance se prodral nejprve Tengler, který však po obejití gólmana z úhlu netrefil prázdnou branku. V 85´šel po přihrávce Krále sám na brankáře Schneider, ale zakončil pouze do brankáře. Když už se všichni připravovali na penalty přišel v 90´ trest. To centr hostů propadl přes Pavelka k hostujícímu útočníkovi a ten procedil míč skrz Machela do branky. 0:1.