Slavkov - Mokré Lazce 3:0

31.05.2015 17:00

Slavkov - Mokré Lazce 3:0 (1:0)

Sestava Slavkova: Machel - Cahel, Obludník, Malček, Gloga - Schneider, Nevlud, Král, Rubý - Tengler( 89´ Rubý), Marek (60´ Pavelek)

Slavkov proti Mokrým Lazcům ukořistil cenné tři body, ale stálo ho to hodně sil. V prvním poločase ovšem diktoval tempo hry. Hosté doplatili na laxní začátek zápasu. Tutovou šanci Tenglera z 5. minuty ještě přežili. O pár vteřin později ovšem právě Tengler vyslal do úniku Nevluda a ten přelstil gólmana Šehoviče – 1:0. Ve 28. minutě uháněl Tengler po pasu Rubého sám na Šehoviče, jenže nedokázal ho přehodit. Strážce mokrolazecké svatyně si následně poradil s lišáckým pokusem Rubého a rovněž s dalším nájezdem Nevluda, kterého skvěle uvolnil Král. Hosté naopak během úvodní pětačtyřicetiminutovky vymysleli pouze dva nepřesné trestňáky Brunclíka. Slavkov výtečně vkročil i do druhé půle. Ve 47. minutě trefil stoper Půda pouze napadajícího Marka, od něhož se balon odrazil k Tenglerovi a ten z téměř nulového úhlu zvýšil na 2:0. Nutno říci, že se zřejmě jednalo o ofsajd. Třetí zásah domácích potom odmítl Marek a aktivita se přestěhovala na kopačky Mokrých Lazců. Slavkovští odolávali náporu soupeře jen s notnou dávkou štěstí. Příležitosti Žurka, Galvase, Wickiho anebo Daa hodně zaváněly korigující trefou hostů. V samotném závěru Mokré Lazce zariskovali, takže domácí hrozili z brejků. Gloga ještě ztroskotal na Šehovičovi, ale Pavelek už si po kolmici nákopu Krále počínal lépe, když pečetil na finálních 3:0.