Slavkov - Palhanec 9:2

22.10.2016 14:00

Slavkov - Palhanec 9:2 (5:1)

Sestava Slavkova: Novák (71´ Vanya) - Kapitán (46´ Ruso) - Grigoriadis, Kvarčák, Mičker (57´ Tichý) - Pavelek (59´ Cahel), Muroň, Grajciar, Nevlud - Ulrich (51´ Javorský), Gavenda

Kdo přišel na začátek utkání trochu později, neviděl úvodní gól. Hned z rozehrávky utekl po křídle Nevlud, a jeho centr tečoval do branky Pavelek 1:0. Slavkov dál drtil svého soupeře a tak to ve 20 minutě bylo 4:0. O góly se postarali Nevlud, Ulrich a Pavelek. Soupeř byl určitě lepší než před týdnem Sosnová, ale na Slavkov to tentokrát absolutně nestačilo. Když už se hostům povedlo snížit, po samostatné akci Pospíšila, přišla okamžitá odpověď gólem po hlavičce Kvarčáka. 5:1.

Druhý poločas pokračoval v podobném vývoji. Za Slavkov se prosadili Gavenda s Nevludem 7:1. V 78´ za hosty korigoval Pavela, když vymetl šibenici z 25 metrů. 7:2. Ale naši hráči hned z rozehrávky odpověděli. Po křídle utekl Nevlud, centrem našel Cahela a ten jen trefil prázdnou branku. 8:2. Definitivu výsledku udělal Grajciar, který i přes držení obešel brankáře a skóroval 9:2.