Slavkov - Radkov 4:1

24.10.2015 14:00

Slavkov - Radkov 4:1 (3:1)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán - Cahel, Ruso (75´ Tichý), Grigoriadis - Javorský (71´Kovalčík), Marek, Kovalčík, Mičker - Gavenda, Ulrich

Hned v 5´ spálil svou šanci Gavenda, který vyražený míč nedokázal z pěti metrů vrátit do branky. Slavkov se vedení dočkal v 8´ Javorský posunul míč na Ulricha, jehož centr si do vlastní branky trefil obránce. 1:0. V 18´ bylo srovnáno Cahel, trefil špatně míč, Kapitán jeho chybu nenapravil a hosté se samostatného nájezdu skórovali. 1:1. Slavkov pokračoval v náporu , ale své šance nevyužíval. Až v 31´ vysunul Grigoriadis Marka, a ten střelou z úhlu překvapil hostujícího brankáře. 2:1. Do poločasu dokázal zvýšit Gavenda, když se prosadil po rohu Grigoriadise.

Druhý poločas již tolik šancí nenabídl, i když šancí bylo na obou stranách hodně. Za Slavkov dokázal zvýšit po skrumáži Ulrich. 4:1. Slavkov tak vítězstvím potvrdil vedení v tabulce.