Slavkov - Sosnová 3:0

17.10.2015 15:00

Slavkov - Sosnová 3:0 (0:0)

Sestava Slavkova: Novák - Klement - Ruso, Mýlek, Kovalčík - Pavelek, Grajciar, Marek, Grigoriadis(65´Mičker) - Cahel (50´Gavenda), Ulrich

Utkání spousta zahozených šancí zlomil Slavkov, ve svůj prospěch až v druhém poločase. Již v první minutě to mohlo být 1:1. Nejprve se řítil na Slavkovského brankáře samostatný útočník, ale z Novákem si nedokázal poradit. Na druhé straně orazítkoval tyč Cahel. V 5´ se do míče opřel
Marek, a jeho střela lízla břevno hostující branky. Hosté hrozili především z brejku, ale nedokázali je proměnit.

V druhém poločase Cahel centr Ulricha nasměroval z půl metru do tyčky. A v 50´ Ulrich neproměnil penaltu za ruku hostů. Vedení se tak Slavkov dočkal až v 54´. Ulrich našel na pětce Gavendu a ten se nemýlil. 1:0. Hosté poté nepřesný Slavkov místy zatlačili před vlastní branku. Ale vyrovnání se nedočkali. Naopak v závěru Klement vysunul za obranu Ulricha a ten dokázal přehodit brankáře. 2:0. V samém závěru si ještě Gavenda pohrál z obránci, předložil míč Ulrichovi a ten z 8 metrů propálil brankáře 3:0.