Slavkov - Sosnová 1:7

25.10.2014 14:00

Slavkov - Sosnová 1:7 (1:3)

Sestava Slavkova: Červeňák - Kapitán (10.Vícha), Kvarčák, Grigoriadis, Mičker - Ulrich, Ruso, Javorský, Rubý - Gavenda, Cahel

První poločas byl ještě vyrovnaný, hosté však byli důraznější v šestnáctce a díky tomu se zaslouženě ujali vedení. To v 8´ propadl míč po rohu až na pětku k úplně volnému hráči a ten si v klidu zpracoval míč a skóroval 0:1. V 20´chyboval Ruso v roli posledního a hostující kapitán samostatný nájezd proměnil 0:2. Snížit dokázal Slavkov v 28´. To se do pasu Rubého položil Cahel a prostřelil vyběhnutého brankáře 1:2. Slavkov se snažil o vyrovnání , bohužel v době největšího náporu přišla standartka hostí, kdy opět Slavkovská obrana propadla a hosté se zadarmo dostali ke zvýšení skóre. 1:3.

Druhý poločas byl už na jednu branku , bohužel na tu Slavkovskou. Výsledek se postupně proměnil v debakl. Ze Slavkovské strany stojí za zmínku pouze tyčka Cahla po přihrávce Gavendy. Výlsedek 1:7 naprosto odpovídá průběhu druhého poločasu.