Slavkov - Větřkovice 12:0

19.09.2015 16:00

Slavkov - Větřkovice 12:0 (5:0)

Sestava Slavkova: Novák - Klement - Ruso, Kovalčík, Marek - Grigoriadis (63´ Kovalčík), Javorský (46´ Tichý, 67´ Beck), Kubín, Mičker (60´ Pavelek) - Gavenda (65´Pastor) , Ulrich.

Slavkov se do soupeře od začátku utkání pořádně zakousl. Hosté vydrželi 15 minut poté však přišla pětigólová smršť během deseti minut. V 15 a 17 minutě byl dvakrát faulován ve vápně Kubín. Nařízené penalty proměnili Ulrich a Gavenda 2:0. Ve 21´prošel dlouhý aut Ulricha až ke Kubínovi a ten si narazil o tyč a zvýšil vedení. Ve 24´ Gavenda našel před prázdnou brankou Ulricha 4:0. Ve 26´ se Ulrich dočkal hattricku, když propálil gólmana hostí 5:0. poté Slavkovští hráči přestali hrát a hosté pozlobili jedinou šancí, když náběh útočníka zlikvidoval Novák.

Do druhého poločasu se vrátil Slavkov z úvodu zápasu. Ve 49´uvolnil Ulrich Gavendu a ten se z pětky nemýlil, v 54´ našel Klement za obranou rozběhnutého Gavendu a ten zkompletoval Hattrick. 7:0. V 65´ přistavil míč Pavelek Gavendovi a ten bombou z 18 metrů nedal šanci brankáři zasáhnout. 8:0.

V 74´ unikl obráncům Ulrich a i on si připsal svou čtvrtou trefu. A na 10 gól si diváci museli počkat do 85´ minuty, kdy se prosadil Ruso. V 87´odcentroval Pavelek, brankář vyrazil míč k Pastorovi a ten si připsal první gól za muže 11:0. V samém závěr ještě dokonal stav utkání Kubín , když završil skóre na 12:0