Slavkov - Větřkovice 9:2

16.05.2015 17:00

Slavkov - Větřkovice 9:2 (4:2)

Sestava Slavkova: Gavenda - Grigoriadis, Marek T, Ruso, Slavík - Rubý, Marek V, Javorský, Najser - Cahel, Ulrich

Po vyrovnaných 30 minutách se Slavkov rozstřílel a připsal si vysokou výhru. Do vedení se Slavkov dostal v 10 minutě. Gavenda vyslal do brejku Rubého ten přiťuknul Cahlovi, který se nemýlil 1:0. Hosté dokázali o pět minut později vyrovnat, když si Ruso srazil střelu do branky. 1:1. Do vedení poslal Slavkov v 32´ Rubý, který dohrál akci kdy se hosté domnívali, že bude odpískán ofside. 2:1. Od této chvíle to už do hostující branky padalo. Poločasový stav byl ještě celkem pro hosty přijatelných 4:2. Ale v druhém poločase už existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Hatrickem se blýskl Marek Tomáš, mimochodem dva góly dal skoro z půlky hřiště. O hatrick se snažil i Cahel, ale třetí gól z penalty nepřidal. Dva góly si připsal také nejlepší střelec Slavkova Ulrich a výčet střelců uzavírá Najser.