Deštné - Slavkov "B" 2:3

30.05.2015 15:00

Deštné - Slavkov "B" 2:3 (1:1)

Sestava Slavkova : Gavenda - Ruso, Cahel, Klement - Mičker, Marek, Grigoriadis - Ulrich

Slavkov si přijel pro debakl v 8 lidech, ale nakonec si odvezl všechny tři body. Domácí měli od úvodu utkání očekávanou převahu, ale do šancí se dostávali z velkou těžkostí. Vyjímkou byla 10 minuta, kdy po centru hlavičkoval domácí útočník do tyče branky. A tak překvapivě udeřilo na druhé straně. Domácí podcenili přesný pas Mičkera, míč se dostal k Ulrichovy a ten přehodil brankáře 0:1. Zaskočení domácí měli sice velkou optickou převahu, ale šance si nevytvářeli. Naopak za hosty zahrozil z přímého kopu Ruso. S jeho pokusem měl brankář co dělat , aby ho vytlačil na roh. Domácí se dočkali v 40´ kdy si nepovedenou střelu domácího útočníka srazil do sítě Ruso. 1:1

Druhý poločas vypadal podobně jako první. A hned v úvodu zaskočili hosté opět domácí. To se opět Ulrich probojoval v šestnáctce k míči a bombou poslal míč nechytatelně po břevno 1:2. Domácím se povedlo vyrovnat v 65´. Gavenda se nedomluvil s obránci k míči se dostal domácí útočník , který se chytil Cahla za ruku a spadnul. K překvapení všech mu to rozohdčí pan Bačkovský sežral. Na penaltu si sice Gavenda sáhnul, ale míči v cestě zabránit nedokázal. 2:2. Slavkov však opět udeřil. Pas Mičkera prodloužil Ulrich ke Grigoriadisovi a ten volejem málem protrhl síť. 2:3 Hosté se zoufalého tlaku vytěžili pouze jednu nebezpečnou šanci, ale střelu ze sedmi metrů Gavenda vyrazil na roh. A tak slavkovská osmička mohla slavit vítězství.