Sestava Slavkova: Machel – Pechník, Obludník (68´ Rubý), Klement, Gloga   - Schneider (85´ Slavík), Hruška, Král, Dietrich, Borunský - Cahel

Jakubčovice - Slavkov 2:2

21.04.2018 16:00

Jakubčovice - Slavkov 2:2 (2:1)

Sestava Slavkova: Holuša – Pechník, Obludník, Klement, Gloga (52´ Cahel)  - Schneider (85´ Rubý), Hruška, Král, Hendrych (60´ Borunský), Nevlud (74´ Lazecký)  - Dietrich (67´ Borunský)

Fotbalisté Slavkova se vraceli z Jakubčovic s vydřeným bodem. Začátek sobotního duelu jim ovšem hodně zhořkl, když chyboval při rozehrávce Hendrych, Fertál posunul míč na Schreiera a ten poslal z hranice šestnáctky na gólmana Holušu nechytatelné torpédo – 1:0. Hendrych se snažil odčinit svou chybu perfektní kolmicí na Nevluda, ale skóre se tentokrát neměnilo. V 10. minutě už hosté inkasovali, když uviděl Schneider vpředu rozběhnutého Dietricha, který ještě lépe našel Krále, který nezaváhal – 1:1. Slavkovu narostla křídla, jenže dělovku Dietricha spolehlivě lapil brankář Buček. Hosté se však drbali za ušima hlavně po akci Nevluda, Hendrycha a Schneidera, protože posledně jmenovaný zamířil z výhodné pozice vedle tyče. Jakubčovice naopak pálily ostrými náboji. Ve 20. minutě vykoupal Rybařík ve vápně slavkovské zadáky a Chovanec osvědčil potřebný důraz – 2:1. O okamžitou reakci usiloval Obludník, jenže při ofenzivním výletu ztroskotal na Bučkovi.

Druhou půli otevřel báječný diagonální pas Schneidera na Nevluda, ale slavkovský záložník neměl střelecký den. Domácí litovali především situace z 63. minuty. Rybařík naservíroval balon na zlatém podnose Chovancovi, který ovšem z pětky překopl prázdnou kasu. Další těžký moment hosté přežili v 70. minutě, kdy jim nesklapla ofsajdová past, ale Schreier zazdil sólový nájezd. Mezi tyto příležitosti se ještě vklínila nepřesná rána Dietricha. Hosté ale slavili až v 77. minutě. Po centrech Pechníka a Krále se v šestnáctce nejlépe zorientoval Lazecký a zavěsil míč nekompromisně pod břevno. V hektickém závěru mohla rozhodnout obě mužstva. Zatímco v jakubčovickém dresu zpytovali svědomí Murin s Rybaříkem, za Slavkov neuspěli Cahel s Rubým.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Muži B

Vítkov - Slavkov 0:4

22.04.2018 15:00

Vítkov - Slavkov 0:4 (0:2)

Sestava Slavkova: Ulrich – Cahel J., Kvarčák, Pavelek, Slavík – Rohovský, Vícha (66´ Král), Grajciar (70´ Galus), Najser (80´ Muroň) - Kubín, Pavelek

Branky Slavkova: Kubín, Najser, Grajciar, Rubý

Slavkov - Budišov "B" 1:2

14.04.2018 16:00

Slavkov - Budišov "B" 1:2 (0:0)

Sestava Slavkova: Klement – Cahel D.,Cahel J., Pavelek, Slavík (73´ Galus) – Rohovský, Borunský, Vícha, Najser (78´ Král) - Kubín, Ulrich( 68´ Grigoriadis)

Branka Slavkova: Kubín

Štáblovice - Slavkov 3:4

07.04.2018 15:30

Štáblovice - Slavkov 3:4 (3:1)

Sestava Slavkova: Klement – Cahel D., Kvarčák, Pavelek, Slavík – Rohovský, Borunský, Grajciar, Najser - Kubín, Ulrich

Do souboje odvěkých rivalů lépe vkročili domácí, kteří svou přímočarou hrou nedávali hostům příliš prostoru ke kombinaci. K velkému činu se celkem brzy, v 6. min., nadechl domácí Kunčík, jenž dokázal nelehký odražený míč zkrotit vskutku náramně, a pumelicí zpoza šestnáctky famózně přeloboval marně se po střele natahujícího Klementa - 1:0. O dvě minuty později, po doklepnutí míče do prázdné branky Dobrotkou, zvedali štablovičtí ruce nad hlavu podruhé - 8. min 2:0. A když po individuální akci ve 21. minutě Laovský elegantně zvyšoval na 3:0, zdálo se, že je ve Štáblovicích dnes hotovo. To by však na druhé straně nesměli být zkušení harcovníci, jako Kubín, Najser, Ulrich a spol, kteří i za nepříznivého stavu nezklopily zbraně a ve 30. min pohlednou akcí zakončenou hlavičkou Kubína do protipohybu brankáře, snížili na poločasový výsledek 3:1.

Druhá půle se nesla pod taktovkou slavkovského Béčka. Do 55. min klepali hráči pocházející ze slavkovského lesíku na nebeskou bránu marně. Klíč k jejímu otevření našel o minutu později Grajciar, přízemní střelou na bližší tyč - 3:2. Od té doby se útoky na domácí obranu valily s takovou intenzitou, jako kritika na Babišovu vládu. V běžící 77. min přetavili hosté svůj tlak ve vyrovnávací branku na 3:3. Na dalekonosnou střelou Najsera, nedokázal brankář Martinek včas zareagovat. Totální destrukci štáblovického fotbalu si slavkovští naplánovali do poslední minuty, čímž také podtrhli domácí zmar v druhém poločase. Po nákopu z vlastní půle se dostal v 90. min míč až k osamocenému Borunskému, který si povodil obranu Štáblovic, jako principál lva v manéži a nekompromisně zavěsil kolem vybíhajícího Martinka na konečných 3:4. Více času na reparát nebylo domácím dopřáno a tak museli zkousnout hořkou porážku.

Novinky

Rozlosování JARO 2018

10.03.2018 19:00
Rozlosování všech mužstev pro jaro 2018 Slavkov-rozlosovani 2018 jaro.xls (66 kB)

Valná hromada TJ

17.02.2017 19:00
POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU (Členskou schůzi) TJ SOKOL SLAVKOV z.s 17.2.2017 v 19:00. V zasedací místnosti OÚ Slavkov Program:   - zahájení, přivítání hostů    - úvodní slovo předsedy tělovýchovné jednoty  - volba ověřovatelé zápisu a návrhové komise  - zpráva o...

Rozlosování všech mužstev

20.08.2016 08:00
V odkazu rozlosování všech mužstev   Slavkov-rozlosovani 2016 Jaro.xlSlavkov-rozlosovani 2016 podzim.xls (62464) s (87552)

Přátelská utkání A týmu

14.12.2015 16:00
DATUM ČAS SOUPEŘ MÍSTO UTKÁNÍ 23.01.2016 14:00 KRNOV UT KRNOV 06.02.2016 16:00 STĚBOŘICE UT CHLEBIČOV 13.02.2016   volno   20.02.2016 13:00 VELKÉ HERALTICE UT...

Rozpisy utkání 2015 - podzim

30.07.2015 12:00
    Zde si můžete stáhnout rozlosování zápasů na podzim 2015. V liště dole všechny mužstva. Slavkov-rozlosovani Podzim 2015.xlsx (47499)

Rozpisy utkání 2014 - jaro

08.03.2014 19:00
Zde si můžete stáhnout rozlosování zápasů na jaro 2014. Slavkov - rozpis utkání 2014.xls (63 kB)

Rozpisy utkání 2013

20.08.2013 11:20
Byly aktualizovány rozpisy utkání pro podzim 2013 ve všech kategoriích, kde jsou také přístupné ke stažení.

Úprava rozpisů utkání

12.04.2013 20:43
Upraveny rozpisy zápasů mužů A a B, z důvodu nepřiznivého počasí a odložení kol. Později budou upraveny i ostatní kategorie.

Rozpisy utkání

09.03.2013 13:37
Nově jsou na těchto stránkách kdyspozici rozpisy zápasů pro všechny kategorie. Najdete je v menu Fotbal po rozkliknutí jednotlivé kategorie.

Hlavní struktura stránek vytvořena

19.10.2012 21:35
Většina podstránek už má svou konečnou podobu, to se však ještě nedá řict o kategorii fotbal. Zde by se časem měli objevit rozpisi utkání, los soutěže, možna tabulky střelců (od příští sezóny) atd. Pokud máte nějaký nápad, co by zde rozhodně nemělo chybět, napiště mi na  email.

Hať - Slavkov 0:10 (0:1)

Branky Slavkova: Bubík Tomáš 4x, Zahel Ondřej 2x, Vícha Dominik 2x, Kubala Dominik. Kostera Filip

Vávrovice - Slavkov 0:12

24.09.2017 10:00

Vávrovice - Slavkov 0:12 (0:5)

Branky Slavkova: Vícha Dominik 3x, Šenk Filip 3x, Zahel Ondřej 3x, Kostera Ondřej, Kubala Dominik, Jaroš Matěj