Hlubina - Slavkov 1:0

24.09.2017 16:00

Hlubina - Slavkov 1:0 (0:0)

Sestava Slavkova: Šupola – Pechník, Dietrich, Klement, Hruška – Gloga (Lazecký), Hendrych, Král, Schneider (70´ Cahel) – Pristaš (53´ Marek), Dietrich

Fotbalisté Slavkova se představili v Hlubině, kde zazlobili hned v 6. minutě. Po centru Hendrycha si Pechník vylámal zuby na gólmanovi Otoupalíkovi a poté neuspěl i dorážející Gloga. Za pár vteřin výtečně zakombinovali Pristaš s Dietrichem, jenže Král těsně minul vzdálenější tyčku. Domácí se poté dostali do tlaku díky spoustě standardních situací, z nich některé byly hodně sporné. Hlavičku Krčmaříka naštěstí zastavilo břevno, trefa Starého neplatila kvůli ofsajdu a při další tutovce snajpra Starého úřadoval na brankové čáře stojící Gloga.

Po přestávce Slavkov opět přidal na obrátkách, jenže střídající Marek spolehlivého Otoupalíka nepřelstil. O výsledku tedy rozhodla 63. minuta. Hlubina rozehrála trestňák nakrátko, Petrov napřáhl zpoza šestnáctky a Klement balon nešťastně tečoval do protipohybu gólmana Šupoly – 1:0. Slavkovští pak otevřeli defenzivní stavidla, ale Starý s Krčmaříkem pojistku odmítli. Hosté zpytovali svědomí především při vyložených šancích Hendrycha. Průbojný středopolař nejprve zamířil vedle, aby si následně v 76. minutě naběhl na křížný pas Marka, jenže tváří v tvář Otoupalíkovi selhal.