Výsledek 11. kola

03.11.2012 14:30

Sobota  Hlavnice - Slavkov "B" (tráva) 2:0 (1:0)

Naše béčko přijelo posílené áčkem (Kovalčík, Rohovský, Dietrich, Grajciar) na půdu poslední Hlavnice. Bohužel si naši hráči mysleli, že vítězství přijde samo. Bez bojovnosti se však vyhrát nedá nikde. Tak i přes mírnou převahu ze začátku utkání, se naši hráči vůbec neprosadili k zakončení.  Výjimkou bylo pár nepřesných střel z dálky. A tak udeřilo na druhé straně. Domácí útočník se protáhl kolem Cahla z Kapitánem a z úhlu prostřelil bodlem Gavendu 1:0. Naši hráči dál pokračovali na rozbitém hřišti nebojovně, a tak se do poločasu nic s výsledkem nezměnilo.

Druhý poločas, začal ještě hůř než ten první. Domácí si okamžitě vytvořili tutovku, ale ta skončila na připraveném Gavendovi. O chvíli později to však už bylo 2:0. Domácí opět přehráli náš střed zálohy a po následné kolmici zakončoval pod padajícím Gavendou domácí záložník.  Snížit mohl dvakrát Kovalčík. Nejprve po rohu, zastavil míč na brankové čáře obránce. Na druhý pokus dostal po faulu na Grajciára příležitost penalty. I tu slabou střelou zahodil. Domácí se tak mohli radovat s překvapivé, ale zasloužené výhry.