Frenštát p. R. – Slavkov 2:1 (1:0)

21.04.2013 16:00

Frenštát vlétl do zápasu jako neřízená střela. Hned v 1. minutě nebezpečně hlavičkoval Bartoš, aby pak domácí zasypali Slavkov řadou standardních situací. Hostujícího gólmana Machela pak prověřil Klimpar. Na opačné straně vyslal propagační pokus Bahr. Když už to vypadalo na poločasovou remízu, tak ztratil jinak aktivní Král uprostřed hřiště balon, Klimparovi se otevřela dálnice a Machel nestačil na jeho bodlo reagovat 1:0.

Druhá půle už jednoznačně patřila Slavkovu. Hlavně Dietrich byl při chuti, jenže brankář Pešák držel čisté konto. Frenštát reagoval jedovkou Dobiáše a hlavičkou dlouhána Merty. V 61´ spálil stoprocentní šanci hostující Grajciar, který si naskočil na centr Bahra, ale Pešák se opět vyznamenal. Za čtyři minuty už ovšem kapituloval. Hruškovi sice roh nesedl, balon se však dostal k Bahrovi a ten posadil míč přesně na hlavu Kovalčíka 1:1. Hosté nadále tlačili, jenže Král s Dietrichem se do listiny střelců nezapsali. Podobně se vedlo i domácím Mertovi s Dorňákem. V poslední minutě nastaveného času ovšem rozhodčí odpískali sporný faul Královi a Merta z trestňáku trošku zaskočil Machela – 2:1. Slavkov si tentokrát vybral pořádný kopec smůly.

Sestava Slavkova: Machel – Obludník, Hanák, Kovalčík, Kubín, - Hruška, Grajciar, Bahr, Rohovský, Král - Dietrich

Náhradníci: Nevlud, Klement, Holuša