Výsledek 10.kola

27.10.2012 15:00

Neděle Slavkov "B" Chvalíkovice (tráva) 4:2 (1:2)

Naše Béčko notně posílené náhradníky s áčka (Malček, Grajciar, Rohovský Holuša), vstoupilo do utkání velmi aktivně. Na velmi těžkém terénu se ve 20 minutě dostali do vedení. To Grajciar napřáhl s šestnáctky levačkou.  Jeho střelu brankář neudržel a pro Rusa již nebyl problém míč dopravit do odkryté branky 1:0. Vzápětí hosté mohli srovnat. Rohovský pozapomněl při bránění na svého záložníka, ale Gavenda jeho tutovku zneškodnil. Své renomé si Gavenda pokazil o chvíli později. To zkusil kličku na útočníka, ale míč se zastavil v kaluži a hosté lacině vyrovnali 1:1.  Hosté byli od této chvíle nebezpečnější, nejprve střelu ze šestnáctky vytáhl Gavenda na roh, ale o chvíli později už byl krátký na křížnou střelu tečovanou Kapitánem 1:2. Poločas Slavkov dohrál v útlumu a v 40 minutě byl rád, že opět neinkasoval. To Velecký místo centru našel zpětnou přihrávkou hostujícího útočníka. Ten obešel Kapitána, ale samostatný nájezd vytáhl brilantně Gavenda.

Druhý poločas začal Slavkov mnohem aktivněji a brzo byl odměněn vyrovnáním. Malček našel ve vápně Holušu a ten nadvakrát vyrovnal 2:2. Od této chvíle se hrál fotbal nahoru dolů. Hosté mohli opět udeřit, ale jejich 100% šanci zastavila tyč branky. Slavkov však okamžitě kontroval, Rohovský našel přízemním centrem Malčeka a ten se nemýlil 3:2. Definitivní podobu výsledku určil šťastně Malček. Nejprve svou šanci neproměnil, ale obránce při pokusu odkopnout míč Malčeka nastřelil a od něj se míč odrazil do branky 4:2. Do konce zápasu se skórem i přes velké množství šancí na obou stranách již nepohnulo. Hlavně to co dokázali spálit Malček s Holušou bylo až k pobavení.