Výsledek 12. kola

10.11.2012 14:00

Sobota Slavkov "B" - Dolní Životice (tráva) 2:0

Velmi vyhecovaný duel přinesl překvapivé vítězství našemu béčku.  Naši bývalí hráči Dušek s Ondřejem byli od počátku utkání výborně pokrytí Slavkovskou obranou, která jim nedovolila za celé utkání jediný střelecký pokus. Naopak to byli naši hráči, kteří mohli strhnout vedení v první poločase na svou stranu. Ale Kovalčík zamířil po skrumáži vedle, a Kvarčákovu hlavičku zastavil na brankové čáře hostující obránce. Když nevyšel ani brejk dva na jednoho KovalčíkaKubínem a na druhé straně zamířil hostující záložník mimo branku, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

V druhém poločase Slavkov pokračoval se svou aktivní hrou, a brzo se po zásluze dostal do vedení. Rohový kop odvrátili hosté k Rusovi, ten neváhal a poslal míč halfvolejem z 25 metrů do šibenice hostující branky. 1:0. Od této chvíle se hosté rozhodli více věnovat diskuzím s rozhodčím, než samotné hře. Výsledkem bylo totální rozkouskování hry a fotbal plný emocí. V 68´ si hosté vytvořili jedinou, ale zato 100% příležitost. Krajní záložník unikl po křídle Mičkerovi s Rusem, zpětnou přihrávkou našel na ve vápně spoluhráče, ale ten pouze trefil skvěle postaveného Ulricha. Definitivu výsledku přinesla  82´. Ruso z půlky odcentroval do vápna.  Jeho centr prodloužil obránce nešťastně, až za záda překvapeného brankáře 2:0. Hosté zkoušeli ještě pohnout se skórem, ale výsledkem bylo pouze pár závarů. Naše béčko se tak radovalo z překvapivého, ale zaslouženého vítězství.