Slavkov – Frýdek Místek „B“ 2:2 (0:2)

29.05.2013 17:00

Slavkovští hráči zůstali v úvodu utkání asi v kabinách, jak jinak si vysvětlit stav po 10 minutách 0:2. Hned ve čtvrté minutě Malček na místě stopera chyboval a hosté běželi sami na Holušu. Ten jen mohl vytáhnout míč ze sítě 0:1. Když se o pět minut později obtočil hostující útočník na pětce okolo Hanáka a s přehledem míč zavěsil k tyči vypadalo to že je po zápase. 0:2. Slavkov však utkání nezabalil a po pěkné akci mohl snížit Obludník z pěti metrů ovšem zakončil vedle hostující branky.

Slavkov se tak dočkal snížení až v druhém poločase, kdy po rohu Bahra, hlavičkoval Hanák míč do břevna aby následně dopravil míč do branky Dietrich. 1:2. Hosté hrozili převážně z brejků, ale 100% šanci si nevytvořili a s několika nebezpečnými pokusy z dálky si poradil Holuša. Slavkov se dál tlačil před branku soupeře a odměnou mu byla 89´, kdy obránce zahrál před Bahrem rukou a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Malček 2:2.

Sestava: Holuša, Malček, Kubín, Hanák, Obludník, Bahr, Král, Dietrich, Grajciar, Rohovský, Borunský

Náhradníci:  Trunčík, Machel