Úvalno - Slavkov 0:4

27.08.2016 17:00

Úvalno - Slavkov 0:4 (0:2)

Sestava Slavkova: Machel - Marek, Klement, Borunský, Gloga - Schneider, Hruška, Král, Nevlud - Pavelek (57´ Baláž), Dietrich (75´ Hendrych)

Sobotní zápas mezi Úvalnem a Slavkovem připomínal hru kočky s myší, když hosté svému soupeři téměř nepůjčili balon. Jen díky střelecké impotenci favorita domácí schytali pouze čtyřgólový příděl. Slavkov zúročil drtivou převahu hned v 10. minutě. Schneider při standardce načechral do vápna nadýchaný centr a Gloga hlavičkoval mimo dosah brankáře Škývary – 0:1. O tři minuty později už mohlo Úvalno na body definitivně zapomenout. Kanonýr Nevlud si navedl balon až před šestnáctku a vypálil milimetrově přesně k tyči – 0:2. Poté hosté spustili festival neproměněných šancí, když si především Dietrich opakovaně sypal popel na hlavu. Slavkovský útočník pálil ostrými až v 73. minutě, a to po rohovém kopu Krále – 0:3. Gólový účet zápasu pak uzavřel střídající Hendrych. Gloga utekl po levém křídle, krásně naservíroval míč do vápna a nikým nehlídaný Hendrych si věděl rady – 0:4.