Štáblovice - Slavkov 5:4

04.04.2015 15:30

Štáblovice - Slavkov 5:4 (2:3)

Sestava Slavkova: Rubý - Marek (60´Ruso)  - Mičker, Kvarčák (55´ Klement), Čapec - Grigoriadis, Javorský, Gavenda, Holub (65´ Gajdoš) - Ulrich L. (70´Ulrich J.) Cahel

Hned úvod utkání ve Štáblovicích naznačil, že o góly nouze nebude. Domácí již ve 3´ využili neodpískané ruky a následného dohadování našich hráčů s rozhodčím a do rozhozené obrany skórovali 1:0. Za chvíli bylo vyrovnáno. Dlouhý aut Cahla našel hlavu Čapce a ten se do odkryté branky nemýlil 1:1.  Domácí byli po celý zápas aktivnější, ale o moc více šancí než naši hráči si nevypracovali. Do vedení se však znovu dostali oni. To ve 25´ využil domácí útočník chybné vyběhnutí Rubého a chytře jej přehodil. 2:1. Po dlouhém autu Cahla a následné hlavičce Gavendy, však bylo bleskově vyrovnáno 2:2. Do kabin šli nakonec v lepší náladě naši hráči. Marek zakroutil přímý kop na branku a k překvapení všech gólman nedokázal reagovat 2:3.

Druhý poločas začali domácí ve velkém stylu , během deseti minut dokázali obrátit skóre ve svůj prospěch. 4:3. Slavkov se však nevzdal a i tentokrát dokázal vyrovnat.To Cahel napřáhl ze šestnáctky a trefil se přesně k tyči. 4:4. V Nervózním závěru měli nejdřív blíž k vítěznému gólu Slavkovští, ale Grigoriadis spolu s brankářem přehodil a branku soupeře a samostatný nájezd střídajícího Ulricha zlikvidoval domácí brankář. A tak se opět potvrdilo známé nedáš dostaneš. V 88´ přečíslili domácí Slavkovskou obranu a vsítili rozhodující gól. 5:4.

Palhanec - Slavkov "B" 4:6

01.11.2014 14:00

Slavkovské béčko v 8 hráčích porazilo Palhanec, kterých nastoupilo deset. O Góly se postarali Marek Tomáš 3x, Ulrich Lukáš 2x, Grigoriadis Jaromír

Slavkov - Sosnová 1:7

25.10.2014 14:00

Slavkov - Sosnová 1:7 (1:3)

Sestava Slavkova: Červeňák - Kapitán (10.Vícha), Kvarčák, Grigoriadis, Mičker - Ulrich, Ruso, Javorský, Rubý - Gavenda, Cahel

První poločas byl ještě vyrovnaný, hosté však byli důraznější v šestnáctce a díky tomu se zaslouženě ujali vedení. To v 8´ propadl míč po rohu až na pětku k úplně volnému hráči a ten si v klidu zpracoval míč a skóroval 0:1. V 20´chyboval Ruso v roli posledního a hostující kapitán samostatný nájezd proměnil 0:2. Snížit dokázal Slavkov v 28´. To se do pasu Rubého položil Cahel a prostřelil vyběhnutého brankáře 1:2. Slavkov se snažil o vyrovnání , bohužel v době největšího náporu přišla standartka hostí, kdy opět Slavkovská obrana propadla a hosté se zadarmo dostali ke zvýšení skóre. 1:3.

Druhý poločas byl už na jednu branku , bohužel na tu Slavkovskou. Výsledek se postupně proměnil v debakl. Ze Slavkovské strany stojí za zmínku pouze tyčka Cahla po přihrávce Gavendy. Výlsedek 1:7 naprosto odpovídá průběhu druhého poločasu.