19.10.2014 15:00

Slavkov - Klokočov 1:2 (0:0)

11.10.2014 15:00

Sestava Slavkova: Gavenda - Ruso, Čapec, (20. Kvarčák), Mičker, - Grigoriadis, Grajciar, Borunský, Marek, - Ulrich,Cahel (65´ Pavelek)

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, každé mužstvo i vytvořilo jednu 100% šanci. Nejprve utekli hosté po lajně, naservírovali míč útočníkovi před branku, ale hostující hráč umožnil našemu brankáři špatným zpracováním zlikvidovat šanci. Na druhé straně se okolo obránce otočil Ulrich, ale ze sedmi metrů trefil levačkou tyčku.

Druhý poločas už byli jasně lepší hosté. Nejprve samostatný nájezd zlikvidoval Gavenda, o chvíli později zamířila hlavička hostů do tyče a dorážka z půl metru mířila nad branku. V 60´ se však už hosté radovali, když centr usměrnili za záda naše brankáře. 0:1. O chvíli později už to bylo o dva góly. Gavenda vyrazil střelu z přímého kopu do chumlu hráčů a v tom se nejlépe zorientoval hostující hráč, který se trefil přesně k tyči. 0:2. Slavkov dokázal korigovat v 80´, když Marek byl stažen ve vápně a následnou penaltu proměnil Grajciar. Závěr přes nápor Slavkova již gól nepřinesl a tak si zaslouženou výhru odvezli hosté.

Slavkov - Těškovice 3:4

27.09.2014 16:00

Slavkov - Těškovice 3:4 (0:2)

Sestava Slavkova:  Červeňák - Kapitán, Vícha, Ruso, Mičker - Marek T. (60. Holub, 75. Kvarčák), Marek V, Gajdoš, Javorský - Gavenda (65. Cahel), Ulrich

Domácím úvod nevyšel, hned v třetí minutě nepochopil hostující pomezní ofside a hosté se z brejku prosadili do vedení. 0:1. Slavkov hrozil převážně ze standartních situací, ale gól z nich nepadl. A tak zahřmělo na druhé straně. Slavkovská defenzíva si nepočínala dostatečně důrazně a hosté akci pěkně vykombinovali a zakončili tvrdou střelou z hranice šestnáctky 0:2. Až poté přišly tutovky Slavkova. Po přihrávce Javorského vytěsnil Gavendovu střelu nad obránce a samostatný nájezd Ulricha skončil nemastným zakončení vedle.

Druhý poločas začali naši hráči úplně jiným výkonem. Nejprve se opřel z 20 metrů do míče Gavenda a střela s jemnou tečí obránce zapadla přesně za tyč 1:2. O chvíli později namazal Ulrich Javorskému, ale jeho střelu tečoval obránce na roh. Z něho se po centru Tomáše Marka prosadil Gajdoš 2:2. 60´již Slavkov vedl, Gavenda přistavil míč na jedenáctku Gajdošovy a ten se nemýlil. 3:2. Závěr však opět patřil hostům, ti podnikli tři rychlé výpady do domácí obrany a dva z nich využili. 3:4.