Deštné - Slavkov "B" 2:3

30.05.2015 15:00

Deštné - Slavkov "B" 2:3 (1:1)

Sestava Slavkova : Gavenda - Ruso, Cahel, Klement - Mičker, Marek, Grigoriadis - Ulrich

Slavkov si přijel pro debakl v 8 lidech, ale nakonec si odvezl všechny tři body. Domácí měli od úvodu utkání očekávanou převahu, ale do šancí se dostávali z velkou těžkostí. Vyjímkou byla 10 minuta, kdy po centru hlavičkoval domácí útočník do tyče branky. A tak překvapivě udeřilo na druhé straně. Domácí podcenili přesný pas Mičkera, míč se dostal k Ulrichovy a ten přehodil brankáře 0:1. Zaskočení domácí měli sice velkou optickou převahu, ale šance si nevytvářeli. Naopak za hosty zahrozil z přímého kopu Ruso. S jeho pokusem měl brankář co dělat , aby ho vytlačil na roh. Domácí se dočkali v 40´ kdy si nepovedenou střelu domácího útočníka srazil do sítě Ruso. 1:1

Druhý poločas vypadal podobně jako první. A hned v úvodu zaskočili hosté opět domácí. To se opět Ulrich probojoval v šestnáctce k míči a bombou poslal míč nechytatelně po břevno 1:2. Domácím se povedlo vyrovnat v 65´. Gavenda se nedomluvil s obránci k míči se dostal domácí útočník , který se chytil Cahla za ruku a spadnul. K překvapení všech mu to rozohdčí pan Bačkovský sežral. Na penaltu si sice Gavenda sáhnul, ale míči v cestě zabránit nedokázal. 2:2. Slavkov však opět udeřil. Pas Mičkera prodloužil Ulrich ke Grigoriadisovi a ten volejem málem protrhl síť. 2:3 Hosté se zoufalého tlaku vytěžili pouze jednu nebezpečnou šanci, ale střelu ze sedmi metrů Gavenda vyrazil na roh. A tak slavkovská osmička mohla slavit vítězství.

Slavkov - Moravice 4:2

23.05.2015 17:00

Slavkov - Moravice 4:2 (2:1)

Sestava Slavkova: Vícha - Čapec, Marek, Ruso, Mičeker (20´Slavík) - Javorský, Kovalčík, Gavenda, Najser - Cahel (60´ Rubý), Ulrich

Slavkov od začátku utkání lepším mužstvem. V úvodní šanci Cahel postupoval sám na brankáře, ale míč mu gólman vyrazil. Bohužel dorážející Ulrich z úhlu netrefil prázdnou branku. Do vedení se tak Slavkovští dostali až po samostatné akci Najsra. Ten prošel přes tři hráče a přesnou střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Na druhé straně mohli vyrovnat hosté , ale samostatný nájezd vyšperkovali přihrávkou do ofsidu. Slavkov okamžitě kontroval. Gavenda našel za obranou rozběhnutého Marka, ten si obhodil brankáře a míč dopravil těsně za brankovou čáru. 2:0. V závěru poločasu neuspěl Cahel po centru Najsra, a tak mohl druhé straně snížit z brejku hostující útočník 2:1.

Začátek druhého poločasu domácím vůbec nevyšel , a hosté po standartní situacia přesné hlavičce srovnali. 2:2. Hosté byli dál lepší, ale 100% šanci si nebyli schopni vytvořit. A tak udeřil z brejku Slavkov. Gavenda vysunul Ulricha, ten přesprintoval obránce a obstřelem si poradil i z brankářem 3:2. Tento gól Slavkov nabudil, a tak mohl skóre navýšit nejprve Kovalčík, který po přihrávce Javorského jen nechal vyniknout gólmana. O chvíli později se řítil z úhlu sám na brankáře Rubý, ale jeho střela prosvištěla nad břevnem branky. Definitivu tak dal výsledku až Gavenda, který přímým kopem z 20 metrů vymetl šibenici hostující branky 4:2.

Slavkov - Větřkovice 9:2

16.05.2015 17:00

Slavkov - Větřkovice 9:2 (4:2)

Sestava Slavkova: Gavenda - Grigoriadis, Marek T, Ruso, Slavík - Rubý, Marek V, Javorský, Najser - Cahel, Ulrich

Po vyrovnaných 30 minutách se Slavkov rozstřílel a připsal si vysokou výhru. Do vedení se Slavkov dostal v 10 minutě. Gavenda vyslal do brejku Rubého ten přiťuknul Cahlovi, který se nemýlil 1:0. Hosté dokázali o pět minut později vyrovnat, když si Ruso srazil střelu do branky. 1:1. Do vedení poslal Slavkov v 32´ Rubý, který dohrál akci kdy se hosté domnívali, že bude odpískán ofside. 2:1. Od této chvíle to už do hostující branky padalo. Poločasový stav byl ještě celkem pro hosty přijatelných 4:2. Ale v druhém poločase už existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Hatrickem se blýskl Marek Tomáš, mimochodem dva góly dal skoro z půlky hřiště. O hatrick se snažil i Cahel, ale třetí gól z penalty nepřidal. Dva góly si připsal také nejlepší střelec Slavkova Ulrich a výčet střelců uzavírá Najser.