Aktuální tabulku a více informací naleznete zde.

Muži B

Slavkov „B“ – Skřípov 2:2 (1:1)

18.05.2013 16:00

Naše béčko narazilo v dalším domácím zápase, na vedoucí tým soutěže mužstvo Skřípova. Od začátku překvapilo soupeře aktivní hrou a když se po centru Víchy trefil nádherně z voleje Cahel vedli jsme 1:0. Soupeř do poločasu vyrovnal. 1:1. V druhém poločase hrál aktivněji soupeř, ale z brejku utekl Rohovský a s přehledem zakončil 2:1. Soupeř ovšem opět našel odpověď , když velmi dobře chytající dorostenec Benešl, nestačil na tvrdou ránu pod břevno. 2:2. V 75´ dostal Slavkov výhodu pokutového kopu. K míči se postavil Rohovský a se štěstím na dvakrát překonal brankáře. V této chvíli vzal však osud utkání do rukou rozhodčí. Zcela nepochopitelně penaltu neuznal. Od této situace neměla hra nic společného s fotbalem. Slavkovský pomezní nepustil hosty za půlku a pomýlený rozhodčí, vědom si své chyby, Slavkov tlačil za rozhodujícím gólem. Po neuvěřitelném 20 minutovém nastavení zapískal pro Slavkov penaltu. Tu Trunčík zahodil a byl konec frašky. Za 75 minut byla remíza zasloužená, zbytek nemělo s fotbalem nic společného.

Sestava: Benešl, Marek, Kvarčák, Mičker, Cahel, Rohovský, Trunčík, Vícha, Ulrich, Javorský, Bajgar

Náhradníci: Ruso, Holub, Mýlek

Březová - Slavkov 5:1 (3:1)

27.04.2013 20:17

Domácí naše hráče jasně přehráli, k čemuž jim napomohl  důraz, který na „kobzolisku“ rozhodoval. O čestný úspěch se postaral Malček, který zužitkoval pas Javorského.

Sestava Slavkova: Klement, Ulrich, Ruso, Vícha, Mičker - Hruška, Trunčík, Bajgar, Marek, Cahel, Malček

Náhradníci: Holub, Cahel, Mrůzek

Nové Sedlice - Slavkov 3:0 (1:0)

20.04.2013 16:00

Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání, bohužel naši hráči nebyli schopni pokrýt standardní situace soupeře, při kterých inkasovali všechny 3 góly. Na druhé straně naopak nebyli schopni přetavit 100% šance v góly. Ať už to byl Cahel, Ulrich a v druhém poločase Ruso s Hruškou. Domácí tak zaslouženě zvítězili.

Sestava Slavkova: Gavenda, Ruso, Kvarčák, Mrůzek, Mičker, Hruška, Trunčík, Bajgar, Holub, Cahel, Ulrich

Náhradníci: Vícha, Velecký