Neděle Vítkov "B" - Slavkov "B" (tráva - škvára) 4:1

Výsledek 12. kola

10.11.2012 14:00

Sobota Slavkov "B" - Dolní Životice (tráva) 2:0

Velmi vyhecovaný duel přinesl překvapivé vítězství našemu béčku.  Naši bývalí hráči Dušek s Ondřejem byli od počátku utkání výborně pokrytí Slavkovskou obranou, která jim nedovolila za celé utkání jediný střelecký pokus. Naopak to byli naši hráči, kteří mohli strhnout vedení v první poločase na svou stranu. Ale Kovalčík zamířil po skrumáži vedle, a Kvarčákovu hlavičku zastavil na brankové čáře hostující obránce. Když nevyšel ani brejk dva na jednoho KovalčíkaKubínem a na druhé straně zamířil hostující záložník mimo branku, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

V druhém poločase Slavkov pokračoval se svou aktivní hrou, a brzo se po zásluze dostal do vedení. Rohový kop odvrátili hosté k Rusovi, ten neváhal a poslal míč halfvolejem z 25 metrů do šibenice hostující branky. 1:0. Od této chvíle se hosté rozhodli více věnovat diskuzím s rozhodčím, než samotné hře. Výsledkem bylo totální rozkouskování hry a fotbal plný emocí. V 68´ si hosté vytvořili jedinou, ale zato 100% příležitost. Krajní záložník unikl po křídle Mičkerovi s Rusem, zpětnou přihrávkou našel na ve vápně spoluhráče, ale ten pouze trefil skvěle postaveného Ulricha. Definitivu výsledku přinesla  82´. Ruso z půlky odcentroval do vápna.  Jeho centr prodloužil obránce nešťastně, až za záda překvapeného brankáře 2:0. Hosté zkoušeli ještě pohnout se skórem, ale výsledkem bylo pouze pár závarů. Naše béčko se tak radovalo z překvapivého, ale zaslouženého vítězství.

Výsledek 11. kola

03.11.2012 14:30

Sobota  Hlavnice - Slavkov "B" (tráva) 2:0 (1:0)

Naše béčko přijelo posílené áčkem (Kovalčík, Rohovský, Dietrich, Grajciar) na půdu poslední Hlavnice. Bohužel si naši hráči mysleli, že vítězství přijde samo. Bez bojovnosti se však vyhrát nedá nikde. Tak i přes mírnou převahu ze začátku utkání, se naši hráči vůbec neprosadili k zakončení.  Výjimkou bylo pár nepřesných střel z dálky. A tak udeřilo na druhé straně. Domácí útočník se protáhl kolem Cahla z Kapitánem a z úhlu prostřelil bodlem Gavendu 1:0. Naši hráči dál pokračovali na rozbitém hřišti nebojovně, a tak se do poločasu nic s výsledkem nezměnilo.

Druhý poločas, začal ještě hůř než ten první. Domácí si okamžitě vytvořili tutovku, ale ta skončila na připraveném Gavendovi. O chvíli později to však už bylo 2:0. Domácí opět přehráli náš střed zálohy a po následné kolmici zakončoval pod padajícím Gavendou domácí záložník.  Snížit mohl dvakrát Kovalčík. Nejprve po rohu, zastavil míč na brankové čáře obránce. Na druhý pokus dostal po faulu na Grajciára příležitost penalty. I tu slabou střelou zahodil. Domácí se tak mohli radovat s překvapivé, ale zasloužené výhry.