Slavkov - Palhanec 4:3

09.04.2016 15:30

Slavkov - Palhanec 4:3 (4:0)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán (46´ Kovalčík) - Grigoriadis, Klement, Mičker - Muroň (46´ Holub), Marek, Grajciar, Slavík (46´ Javorský) - Pavelek (81´Tichý)  Gavenda ( 57´ Ulrich)

Slavkov na svého soupeře v prvním poločase vletěl ve velkém stylu. V první šanci ještě Gavenda, po centru Klementa nastřelil pouze břevno branky. V 11´ se už však skóre měnilo. Gavenda si vybojoval přímý kop a sám z 20 metrů překvapil přízemní střelou brankáře hostů. 1:0. Tlak našich hráčů však pokračoval a o druhý zápis se postaral Slavík, který si naběhl na zadní tyč na centr výborně hrajícího Grajciara a s přehledem zakončil do protipohybu brankáře. 2:0. Ještě veseleji bylo o dvě minuty později. Marek prudkým centrem oslovil Gavendu a ten hrudí usměrnil míč do poloprázdné branky 3:0. Poté se hra srovnala a také hosté mohli udeřit, po závaru však domácí útočník z 5 metrů přestřelil branku. Definitivu tak za prvním poločasem udělal opět Gavenda. ¨Těsně před poločasovým hvizdem, usměrnil skluzem centr Pavelka do protipohybu brankáře. 4:0.

Do druhého poločasu nastoupil Slavkov s pozměněnou sestavou a také s mnohem menší chutí běhat po hřišti. Nejprve ještě po kombinaci Pavelka s Holubem postupoval druhý jmenovaný sám na brankáře. Bohužel však přestřelil. Od 60 minuty však na hřišti začali kralovat hosté. Nejprve ještě byl faul na hranici šestnáctky naštěstí vytažen ven z vápna a přímí kop hosté nasměřovali pouze do zdi soupeře. Poté však již začali snižovat. Během 5 minut se dvakrát trefil hostující útočník Put a bylo zaděláno na drama. To mohl odmítnout Ulrich, ale propadnutý centr jej našel sám před prázdnou brankou moc překvapeného a tak bohužel netrefil. V 85´ už to bylo jen o gól. Slavkovští chtěli po rohu rychle rozehrát, přišla však ztráta míče a bleskurychlý kontr zakončil s přehledem Štencel. 4:3. Slavkovské diváky museli definitivně probírat po situaci z 90 minuty. Hosté zahrávali přímý kop, ten Kovalčík prodloužil na vlastní bránu. Novák vytlačil míč na břevno branky, a následnou dorážku hostů vykopnul na brankové čáře Klement. Domácí tak získali tři body. Také si ověřili, že pokud přestanou bojovat a běhat můžou prohrát s kýmkoliv, i když hosté podali překvapivě slušný výkon.

Slavkov - Radkov 4:1

24.10.2015 14:00

Slavkov - Radkov 4:1 (3:1)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán - Cahel, Ruso (75´ Tichý), Grigoriadis - Javorský (71´Kovalčík), Marek, Kovalčík, Mičker - Gavenda, Ulrich

Hned v 5´ spálil svou šanci Gavenda, který vyražený míč nedokázal z pěti metrů vrátit do branky. Slavkov se vedení dočkal v 8´ Javorský posunul míč na Ulricha, jehož centr si do vlastní branky trefil obránce. 1:0. V 18´ bylo srovnáno Cahel, trefil špatně míč, Kapitán jeho chybu nenapravil a hosté se samostatného nájezdu skórovali. 1:1. Slavkov pokračoval v náporu , ale své šance nevyužíval. Až v 31´ vysunul Grigoriadis Marka, a ten střelou z úhlu překvapil hostujícího brankáře. 2:1. Do poločasu dokázal zvýšit Gavenda, když se prosadil po rohu Grigoriadise.

Druhý poločas již tolik šancí nenabídl, i když šancí bylo na obou stranách hodně. Za Slavkov dokázal zvýšit po skrumáži Ulrich. 4:1. Slavkov tak vítězstvím potvrdil vedení v tabulce.

Slavkov - Sosnová 3:0

17.10.2015 15:00

Slavkov - Sosnová 3:0 (0:0)

Sestava Slavkova: Novák - Klement - Ruso, Mýlek, Kovalčík - Pavelek, Grajciar, Marek, Grigoriadis(65´Mičker) - Cahel (50´Gavenda), Ulrich

Utkání spousta zahozených šancí zlomil Slavkov, ve svůj prospěch až v druhém poločase. Již v první minutě to mohlo být 1:1. Nejprve se řítil na Slavkovského brankáře samostatný útočník, ale z Novákem si nedokázal poradit. Na druhé straně orazítkoval tyč Cahel. V 5´ se do míče opřel
Marek, a jeho střela lízla břevno hostující branky. Hosté hrozili především z brejku, ale nedokázali je proměnit.

V druhém poločase Cahel centr Ulricha nasměroval z půl metru do tyčky. A v 50´ Ulrich neproměnil penaltu za ruku hostů. Vedení se tak Slavkov dočkal až v 54´. Ulrich našel na pětce Gavendu a ten se nemýlil. 1:0. Hosté poté nepřesný Slavkov místy zatlačili před vlastní branku. Ale vyrovnání se nedočkali. Naopak v závěru Klement vysunul za obranu Ulricha a ten dokázal přehodit brankáře. 2:0. V samém závěru si ještě Gavenda pohrál z obránci, předložil míč Ulrichovi a ten z 8 metrů propálil brankáře 3:0.