Moravice - Slavkov 2:3

10.10.2015 15:00

Moravice - Slavkov 2:3 (0:1)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán - Ruso, Kovalčík, Marek - Pavelek, Klement, Javorský, Mičker - Gavenda (18´Grajciar), Cahel (55´ Ulrich)

V nepřízni počasí a na velmi špatném terénu, byl od začátku vidět spíše boj než fotbal. V první šanci se objevil po centru Mičkera a následném odraženém míči Gavenda, ale volejem pouze vyprášil "betony" brankáře. Skóre se tak měnilo až ve 12´. Kovalčík vyslal pas na rozběhnutého Gavendu, brankář ač měl k míči blíž tak se našeho útočníka zlekl, a ten již neměl problém do prázdné branky skórovat. 0:1. Ve zbývající části prvního poločasu se hráči převážně kopali a hádali s tragickým rozhodčím. Za Slavkov mohl dvakrát zvýšit vedení Cahel, ale bohužel obě šance zbrkle zahodil.

Do druhého poločasu vstoupil Slavkov aktivněji a hned v 52´ byl odměněn. Pavelek zatáhl míč po lajně, centrem našel Grajciara. Ten neměl problém skórovat. 0:2. Slavkov poté bohužel místo potvrzení výsledku, pálil jednu šanci za druhou. 100% příležitosti neproměnili - 2x Grajciar, Ulrich a Pavelek. V 80´ tak přišel trest. Domácí po centru skórovali. 1:2. Naštěstí hned z rozehrávky utekl obráncům Ulrich, za šestnáctkou přetlačil gólmana a poté z otočky skóroval 1:3. Klidnou koncovku však Slavkov nezažil, jelikož v 84´ vyrazil Novák centr přímo k nohám domácího útočníka a ten s přehledem skóroval 2:3. Slavkov však i přes několik závarů výhru udržel.

Slavkov - Štáblovice 3:1

03.10.2015 15:30

Slavkov - Štáblovice 3:1 (0:1)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán - Ruso, Kovalčík, Marek (85´Grigoriadis) - Grajciar, Klement, Kubín, Mičker (75´Pavelek) - Gavenda (78´ Cahel), Ulrich

V prvním poločase vázla Slavkovským hráčům kombinace a tak byl průběh vyrovnaný. Do první šance se prodral po centru Klementa Kovalčík, ale hlavou nezamířil přesně. 100% šance však přišla, až o pět minut později. Kubín se proháčkoval, až před brankáře , ale s ním si nedokázal poradit. A tak udeřilo na druhé straně. Rychlý brejk hostů zakončil křídelní záložník přesnou ranou k tyči. 0:1. V 35´ mohlo být pro Slavkovské béčko ještě hůř. To po rohu vypadl míč, jinak výborně chytajícímu Novákovi, ale hosté zamířili hlavou vedle. Od této chvíle přebral Slavkov iniciativu. Tečovaná střela Klementa skončila těsně vedle. Těsně před poločasem napálil Mičker volejem břevno branky.

Druhý poločas pokračoval podle not konce prvního, Slavkov pokračoval v aktivitě. Ve 49´ Slavkovu k vyrovnání pomohl hostující brankář, když si srazil centr Grajciara do vlastní branky. 1:1  V 60´ už byl Slavkov ve vedení. Po závaru v šestnáctce se míč vykutálel na penaltu ke Gavendovi a ten jej uklidil přesně k tyči. 2:1. Zvýraznit vedení mohl po standartce Klementa hlavou Gavenda , ale našel z pětky pouze rukavice gólmana. V nervózním závěru pálili z pětky nad hosté a tak definitivní tečku udělal z brejku Cahel, když prostřelil gólmana. 3:1. Slavkov tak potvrdil vedoucí příčku v tabulce.

Deštné - Slavkov 1:8

27.09.2015 11:37

Deštné - Slavkov 1:8 (0:1)

Sestava Slavkova: Novák - Kapitán, Mýlek (68´ Grigoriadis), Kovalčík, Ruso, Pavelek (70´ Muroň), Javorský( 72´Kovalčík) , Marek, Mičker - Gavenda, Ulrich(72´ Pastor)

Slavkovské béčko se až do 60 minuty trápilo s bránící Deštnou. Pak se však díky zvládnutým standartním situacím rozstřílelo a zaslouženě vyhrálo.

Slavkov držel celý zápas mírnou převahu, ale gólově se dlouho nedokázal prosadit, Nejdřív Ulrich prověřil tvrdou ranou brankáře, ale ten byl na místě. Posléze se neprosadil dvakrát Javorský a tak vedení přinesl až roh Ulricha, který zakončil přesnou hlavičkou Kovalčík. 0:1.

Do druhého poločasu vstoupil Slavkov velmi špatně, hosté měli dvě šance, a když v 55´ zbytečně v rohu vápna fauloval Kovalčík, bylo z penalty vyrovnáno. 1:1. Naštěstí tento gól naše hráče probudil. Už o dvě minuty později se po rohu Marka prosadil hlavou Ulrich 1:2. V 63 ´ využil nedorozumění v domácí obraně Javorský, který skóroval do prázdně branky. A když o minutu později našel Kovalčík zpětnou přihrávkou Gavendu a ten zamířil přesně k tyči, bylo o výsledku rozhodnuto. 1:4. Po dalším rohu a následném zmatku se prosadil svým druhým zásahem Kovalčík. V 73´ napřáhl Gavenda z 30 metrů a míč skončil za povyběhnutým brankářem 1:6.

V 75´ se ze samostatného nájezdu prosadil Marek , když obešel i gólmana. A tečku za utkáním dal po centru Kovalčíka hlavou Gavenda 1:8.