Moravice - Slavkov "B" - 1:2 (0:1)

30.08.2014 15:00

Moravice - Slavkov "B" 1:2 (0:1)

Sestava Slavkova: Červeňák - Kapitán, Klement, Mičker, Mýlek - Grigoriadis, Ruso (45. Vícha), Javorský, Marek - Cahel, Ulrich

Na tragicky připraveném hřišti, kde se po poločase přelajnovávali šestnáctky (původně měli asi 8 metrů), to byl hlavně boj. V první šanci Slavkova Cahel mířil křížnou střelou těsně vedle hostující branky. Tak mohli jí do vedení domácí, ale samostatný nájezd zlikvidoval Červeňák. Když už to vypadalo, že poločas skončí bez gólu, zpracoval si na prsa Cahlův centr Ulrich a sám před brankářem nezaváhal. 0:1.

Druhý poločas začali platonickým náporem domácí , ale šance se nevytvářeli. Tak zahřmělo na druhé straně Cahel vybojoval míč na brankáři, nacentroval jej zpátky před bránu a Ulrich rybičkou uklidil míč do prázdné branky. 0:2. Pojistit vedení mohl Marek, ale místo střely zvolil kličku , čím se vytlačil ze střeleckého úhlu a šance zůstala nezakončena. Snížení se dočkali domácí pět minut před koncem, nejprve Červeňák zbytečně chytil Mýlkovu malou domů, aby mu vzápětí skočila lehká střela na drnu a  neštastně tak skončila v síti. 1:2. Víc však domácí i přes pokus o zoufalý nápor nestihli a naše béčko tak po dlouhé době poznalo radost z vítězství.

Slavkov - Deštné 4:4 (3:1)

23.08.2014 17:00

Sestava Slavkova: Červeňák - Kapitán(60. Kvarčák) Klement, Mičker, Mýlek - Grigoriadis, Gajdoš, Javorský, Marek - Cahel (60. Pola, 82 Vícha), Ulrich(65. Ruso)

Naše béčko zahájilo putování nejnižší soutěží dobrým výkonem po dobu 7o minut, bohužel v závěru přišel kolaps, který naše hráče připravil o plný počet bodů. V 8 minutě načal stav skóre Ulrich, když se krásně trefil z otočky levačkou 1:0. Hosté z první vážnější akce vyrovnali, když se po standartní situaci prosadili hlavou. 1:1 Do poločasu však suverénně vládl Slavkov, šancí přibývalo, ale skóre se dlouho nepohnulo. Hlavně Cahel pálil často a nepřesně. Naši hráči se dočkali vedení v 35 minutě. Marek si v šestnáctce zpracoval míč a propálil gólmana hostí 2:1. Do poločasu se naši diváci radovali ještě jednou, to tentokrát Ulrich procedil míč přes ruce brankáře 3:1

Druhý poločas ze začátku nenaznačoval žádnou změnu, zvláště potom co Ulrich vyslal českou uličkou do sóla Cahla a ten se nemýlil. 4:1. Vzápětí vybojoval míč Cahel na stoperovi, ale tentokrát mířil pouze do brankáře. V 70 minutě se začali dít věci. Hosté snížili i přes mávaný ofside vlastním pomezním. 4:2. Slavkov poté naprosto vypadl ze hry. Potrestání se tak dočkal v 85 minutě, kdy se po rohu opět prosadili hosté 4:3, a definitivní tečku přinesla 90 minuta, kdy přímý kop hostí skončil v bráně Slavkova. Naši hráči prohospodařili třígólový náskok a zbyl jim bohužel jen bod v utkání, kterému 70 minut dominovali.